Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kiermasz ciast w Cybince przyniósł ponad 10 tys. zł

Trwa akcja pomocy dla pogorzelców z Uradu. Pod koniec marca odbył się kiermasz ciast w Cybince, a już w kwietniu zaplanowano kolejne wydarzenie – kiermasz charytatywny w Uradzie.

W organizację tego pierwszego wydarzenia zaangażowało się wiele osób i instytucji. 23 marca na placu przed Urzędem Miejskim w Cybince można było spróbować domowych wypieków przygotowanych przez mieszkańców i skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji.

Wspólnymi siłami zebrano aż 10.555,20 zł, które zostały przekazane na rzecz rodzin poszkodowanych w pożarze w Uradzie. Więcej o tym wydarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

To jednak nie wszystko, bo akcja pomocy pogorzelcom trwa nadal. 13 kwietnia odbędzie się festyn charytatywny na placu przy wieży widokowej w Uradzie.

W programie m.in. występy zespołów muzycznych, dmuchańce, pchli targ, stanowiska gastronomiczne, atrakcje dla dzieci i licytacje. Początek zabawy o godz. 15:00.

Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, a chciałby pomóc poszkodowanym, to zachęcamy do wpłat pieniędzy za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl. Obie zbiórki koordynuje Fundacja Grupy Pomagamy.

 

festyn urad

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.