Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Jestem sobie przedszkolaczek!

Kto z nas nie zna tej piosenki? Większość zna i dobrze wspomina beztroskie czasy przedszkola. Jak wygląda życie przedszkolaka w dzisiejszych czasach? Bardzo dobrze to wiedzą w Prywatnym Przedszkolu EUREGIO w Słubicach.

Już o 6.30 otwierają się drzwi placówki, gotowe na przyjęcie pierwszych dzieci. Zimową porą to wcale nie jest łatwe. Jednak kiedy rodzice ciężko pracują, dzieci też muszą wcześnie wstawać. Czeka już na nie cały dzień obowiązków, ale również przyjemności.

Przedszkole zapewnia wykwalifikowaną kadrę i realizuje ministerialną podstawę programową przewidzianą dla przedszkoli. Dysponuje nowoczesną infrastrukturą oraz w pełni wyposażonymi w pomoce naukowe i zabawki salami przedszkolnymi.

- Pracujemy cały rok, poznajemy świat, śpiewamy, tańczymy, uczymy się higieny, przygotowujemy uroczystości dla naszych gości. W styczniu, tradycyjnie, gościliśmy babcie i dziadków, którzy zawsze tłumnie przybywają podziwiać występy wnuków. W najbliższych dniach szykujemy warsztaty wielkanocne. Rodzice będą mogli spędzić czas razem z dziećmi i przygotować świąteczne ozdoby - mówi prezes Fundacji EUREGIO Aneta Basdorf.

Życie przedszkola można śledzić w mediach społecznościowych. Rodzice chętnie tam zaglądają, bo codziennie dzieje się coś nowego. Zajęcia językowe z niemieckiego czy angielskiego, logopedyczne, koncerty, spacery - aktywności przedszkolne uwiecznione są na zdjęciach i filmach. Należy w tym miejscu dodać ważną informację, że zajęcia nie są dodatkowo płatne.

Przedszkole zapewnia, zgodnie z wymogami, trzy posiłki w ciągu dnia. Jadłospisy przygotowywane są przez wykwalifikowanego dietetyka, przystosowane do potrzeb dzieci i wymogów służb sanitarnych. Placówka uwzględnia specyficzne wymogi żywieniowe - można zamówić specjalne posiłki dla małego alergika czy dietę wege. Wszystko ustalane jest w trakcie zapisywania dziecka do przedszkola.

- Właśnie ruszyła rekrutacja na nowy rok szkolny. Choć termin jego rozpoczęcia wydaje się jeszcze odległy, czas płynie bardzo szybko i warto już dziś pomyśleć o miejscu w przedszkolu dla swojej pociechy. Zapraszamy do składania kart, które dostępne są w placówce. Dla zabieganych rodziców przygotowaliśmy również możliwość aplikowania on line - zachęca Aneta Basdorf.

Link do formularza jest następujący:
app.inso.pl/child-recruitment/8f3d26de-b1cc-11ed-8c81-067ddf103830/application

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

  • 506 347 495,
  • 662 806 525.

2024 2025 karta zgłoszeniowa Słubice 1

[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.