Małgorzata Krzyżan z brązem Halowych Mistrzostw Europy Masters

Kolejne dobre wieści z lekkoatletycznych aren. Małgorzata Krzyżan z Lubusza Słubice zdobyła brązowy medal podczas 14. Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu.

M. Krzyżan wywalczyła medal w swojej ulubionej konkurencji, czyli rzucie dyskiem. Swoich sił postanowiła spróbować także w pchnięciu kulą, w którym zajęła czwartą pozycję.

Słubiczanka startowała w kat. wiekowej W55. Jej trenerem jest Oleg Pachol.

Oprócz M. Krzyżan barwy Lubusza na tej imprezie reprezentowała też Beata Siniecka, która w tej samej kategorii wiekowej (W55) zajęła 5 miejsce w rzucie dyskiem i 8 miejsce w pchnięciu kulą.

Na swój start czeka Marek Stolarczyk, który również sprawdzi się w konkurencjach rzutowych.

Poniżej zdjęcia udostępnione naszej redakcji przez M. Krzyżan.