Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
We Frankfurcie odbędzie się kolejna demonstracja

Komenda Powiatowa Policji w Słubicach oraz Słubicko-Frankfurckie Centrum Kooperacji informują o kolejnych utrudnianiach na polsko-niemieckiej granicy. 12 lutego zablokowane będzie przejście graniczne między Słubicami a Frankfurtem. Problemy będą też na autostradzie A12.

- 12 lutego 2024 roku we Frankfurcie nad Odrą w godz. 04:00 – 15:00  zaplanowane są liczne wydarzenia, które mogą znacząco wpłynąć na utrudnienia w ruchu drogowym w Słubicach i na drodze A2. Apelujemy o wcześniejsze zaplanowanie trasy alternatywnej lub wybór innego terminu wyjazdu. Ponadto zwracamy się do mieszkańców terenu przygranicznego o uwzględnienie tych utrudnień przy planowaniu i realizacji codziennych obowiązków i potrzeb - czytamy na stronie KPP Słubice.

Słubicko-Frankfurckie Centrum Kooperacji podało więcej informacji dotyczących konkretnych miejsc i godzin występowania w/w trudności. Poniżej szczegóły komunikatu.

  • 12 lutego od godziny 5:15 do godziny 11:55 zablokowana będzie w obie strony Slubicer Str. we Frankfurcie nad Odrą. W tych godzinach nie będzie więc możliwości wjazdu do Frankfurtu ani wyjazdu z Frankfurtu przez most.
  • W tych samych godzinach zablokowany zostanie wjazd z Frankfurtu na autostradę A12 Frankfurt (Oder) – Mitte.
  • Nie będzie również możliwości wjazdu do Frankfurtu przez ulicę Am Goltzhorn, gdyż demonstracja zablokuje prawy pas (skręt na Frankfurt z B112 od strony Eisenhüttenstadt i A12).
  • W godzinach 4:00 - 5:00 demonstracja przejedzie od Terenów Targowych (Messegelände) do centrum (Slubicer Str.). W tym czasie będą utrudnienia na następujących ulicach Frankfurtu: Nuhnenstraße, Kopernikusstraße, Leipziger Straße, Heilbronner Straße, Karl-Marx-Straße.
  • W godzinach 11:55 - 13:00 demonstranci udadzą się z Slubicer Str. w kierunku północnym z powrotem na Tereny Targowe (Messegelände) przez: Karl-Marx-Straße, Berliner Straße, Goepelstraße, Kieler Straße, Am Klingetal, Birnbaumsmühle i Nuhnenstraße.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.