Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
most słubice

27 i 29 stycznia we Frankfurcie nad Odrą odbędą się demonstracje. Słubicko-Frankfurckie Centrum Kooperacji zapowiada, że w tych dniach możemy spodziewać się czasowego zamknięcia mostu i dużych utrudnień na drogach. Znamy trasę przemarszu.

Demonstracje rozpoczną się 27 stycznia 2024 roku o godz. 13.00 i mają potrwać do godz. 16.00 tego samego dnia. 29 stycznia natomiast będą trwały od samego rana, tj. od godz. 7.00 i zakończą się około godz. 11.00.

Niemiecka policja ostrzega przed utrudnieniami na drogach. - Same zgromadzenia są oceniane jako pokojowe i bezproblemowe. W obu dniach wystąpią jednak znaczne ograniczenia w ruchu drogowym, w tym w ruchu transgranicznym – podaje policja.

Którędy będą prowadzone przemarsze? Trasa demonstracji będzie przebiegała następująco: plac przed dworcem kolejowym we Frankfurcie nad Odrą -> Bahnhofsstraße -> Heilbronner Straße -> Karl Marx Straße -> skrzyżowanie ze Slubicer Straße (przy McDonald's) -> Karl Marx Straße w kierunku Oderturmu -> Kaufland. Zakończenie nastąpi na placu przed Kauflandem.

Jak informuje Słubicko-Frankfurckie Centrum Kooperacji, w porach, w których będą odbywać się demonstracje, nie można wykluczyć wstrzymania ruchu na skrzyżowaniu przy restauracji McDonald's oraz krótkotrwałego zamknięcia mostu między Frankfurtem nad Odrą a Słubicami.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.