Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
uzaleznienia

Osoby uzależnione oraz członkowie ich rodzin mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym w Słubicach. Pracujący tam specjaliści przyjmują wszystkich, którzy potrzebują terapii lub innych form wsparcia w walce z uzależnieniami.

Instruktorzy terapii uzależnień Dariusz Duliban i Leszek Pieńczak udzielają pomocy w wybrane poniedziałki i wtorki każdego miesiąca 2024 roku. Przyjmują osoby uzależnione behawioralnie, od alkoholu, narkotyków i innych substancji psychoaktywnych. Prowadzą też spotkania motywujące do podtrzymywania abstynencji czy leczenia odwykowego. Udzielają porad członkom rodzin osób uzależnionych.

Punkt Informacyjno-Konsultacyjny znajduje się w siedzibie Słubickiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Piłsudskiego 3-4, na drugim piętrze, w pokoju nr 35 (wejście od ul. Piłsudskiego lub od podwórza).

Terapeuci, w zależności od rodzaju potrzebnej pomocy, przyjmują w poniedziałki od godz. 13.00 do 18.00 oraz we wtorki od godz. 16.00 do 20.00. Na spotkanie z nimi można umówić się telefonicznie, dzwoniąc na numer 95 758 38 38.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.