Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W grudniu można przynosić paczki dla zwierząt do OSP w Słubicach

Ochotnicza Straż Pożarna w Słubicach wspiera „Szarika”. Słubickie stowarzyszenie może liczyć m.in. na karmę i żwirek od OSP, a także na pomoc w zbiórce przedmiotów potrzebnych dla zwierząt. Gdzie i kiedy można przynosić paczki?

- Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, w związku z czym nie może zabraknąć naszej pomocy. Zarząd i Członkowie OSP Słubice kolejny raz wychodzą z inicjatywą wsparcia i podobnie do zeszłego roku zaplanowaliśmy wspomóc czworonogi będące podopiecznymi lokalnego Słubickiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt „Szarik” – zapowiadają strażacy.

W związku z tym ruszyła zbiórka w siedzibie słubickiej OSP. W każdy piątek grudnia, od godz. 18.00, można przynosić do jednostki karmę suchą i mokrą, żwirek i podkłady higieniczne. Istnieje także możliwość przekazania datków dla zwierząt w innym terminie.

Żeby to zrobić, należy skontaktować się z Ochotniczą Strażą Pożarną w Słubicach na Facebooku - TUTAJ - lub bezpośrednio z Łukaszem Skorkiem, naczelnikiem słubickiej OSP.

Strażacy przekażą zebrane paczki do Słubickiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt „Szarik”. Zapewniają, że także dołożą swoją cegiełkę i sami kupią asortyment potrzebny dla zwierząt.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.