Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Przedstawiciele przedsiębiorstw z powiatu słubickiego wzięli udział w spotkaniu networkingowym, które odbyło się 29 listopada w Starostwie Powiatowym w Słubicach. Tematem przewodnim były sposoby pozyskiwania pieniędzy z funduszy europejskich na rozwój własnego biznesu.

Gospodarzami spotkania, które miało formę śniadania biznesowego, byli marszałek województwa lubuskiego Marcin Jabłoński, starosta słubicki Leszek Bajon, Irena Billewicz-Wysocka z Aneri Business Club i wicestarosta Robert Włodek. - Tu nie dominuje stół prezydialny, nie będzie nudnych referatów – zapowiadał przebieg rozmów M. Jabłoński.

Głownym punktem spotkania były dotacje z programów Fundusze Europejskie dla Lubuskiego na lata 2021-2027 oraz Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki. 

Dla gości przygotowano także prezentację oferty Banku Gospodarstwa Krajowego dedykowaną przedsiębiorcom. Można było także przedstawić działalność własnej firmy, nawiązać kontakty i wymienić się doświadczeniami.

- Cieszę się, że po raz kolejny doszło do tego spotkania. W powiecie słubickim działa wiele prężnych firm, których przedstawiciele nie mają jednak zbyt wielu okazji, by wspólnie porozmawiać przy kawie. Teraz taka sposobność się nadarzyła – mówił L. Bajon.

Poniżej zdjęcia ze spotkania udostępnione przez Starostwo Powiatowe w Słubicach.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.