Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
robory przejscie

Urząd Miejski w Słubicach poinformował o rozpoczęciu kolejnego etapu przebudowy ul. Kopernika. Od 18 sierpnia obowiązuje zmieniona organizacja ruchu.

Odcinek ul. Kopernika od skrzyżowania z ul. Chrobrego do skrzyżowania z ul. Nadodrzańską został zamknięty dla ruchu samochodowego.

Ponieważ w tym czasie będą przebudowywane także chodniki po obu stronach drogi, ruch pieszych odbywać się będzie naprzemiennie, w zależności od tego, po której stronie prowadzone będą roboty budowlane

- W związku z powyższym prosimy o zwracanie uwagi na nowe tymczasowe oznakowanie tego fragmentu drogi w celu bezpiecznego przejścia pieszych – informuje urząd.

Kierowcy powinni korzystać z objazdów zgodnie z tymczasowym oznakowaniem. Objazd do ul. Szczecińskiej poprowadzono ulicami: Kopernika, Chopina, Wojska Polskiego i Sadową, a od strony ul. Szczecińskiej do ul. Kopernika objazd poprowadzono ulicami: Sadową, Wojska Polskiego, Wawrzyniaka do ul. Kopernika.

- Na trasie objazdu ustawione zostały znaki informujące o objazdach, dlatego prosimy o zachowanie ostrożności – apelują urzędnicy.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.