Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policja

Do tragicznego zdarzenia doszło na przystanku kolejowym w Górzycy. Młody mężczyzna na wózku inwalidzkim zginął pod kołami nadjeżdżającego pociągu. Policja i prokuratura badają okoliczności tego zajścia.

Do zdarzenia doszło 17 listopada w godzinach wieczornych. – Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy o godz. 21:25 – informuje Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. – W tym czasie przez miejscowość przejeżdżał pociąg Intercity relacji Zbąszynek-Szczecin – dodaje.

Jak przekazała policja, z relacji maszynisty wynika, że na przejściu kolejowym prowadzącym przez tory znajdował się mężczyzna na wózku inwalidzkim. Pociąg nie zdążył wyhamować i doszło do tragedii. - 31-latek zginął na skutek odniesionych obrażeń – wyjaśnia M. Jankowska.

Nie wiadomo jeszcze, jak mężczyzna znalazł się na torach, czy to była próba samobójcza czy może nieszczęśliwy wypadek. Jego ciało zostało zabezpieczone na polecenie prokuratury, wkrótce ma być przeprowadzona sekcja zwłok. Śledczy pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.