Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Katarzyna Paczkowska

Niedostateczna znajomość języka niemieckiego spędza sen z powiek wielu osobom, m.in. kobietom w ciąży, które planują poród w Niemczech. Sporo pań ze Słubic i okolic jako miejsce rozwiązania wybiera szpital Markendorf we Frankfurcie. Z myślą o nich powstały specjalny kurs i darmowe szkolenie. 

Kurs językowy

Planując poród w Niemczech warto znać chociaż podstawy języka. Szkoła języków obcych Poli-Lingua, którą prowadzi Katarzyna Paczkowska, przygotowała pierwszy kurs językowy, dedykowany przyszłym mamom.

Materiał kursu w dużej mierze jest oparty na doświadczeniach autorki i jej kursantek, którym pomagała jako tłumacz zarówno podczas wizyt lekarskich, jak i w urzędach.

Kurs jest dostępny online na stronie sklep.poli-lingua.pl, więc umożliwia naukę w wygodny sposób, w dowolnym tempie, miejscu i czasie.

Darmowe szkolenie

To jednak nie wszystko. Szkoła Poli-Lingua zaprasza również na darmowe szkolenie online o ciąży i porodzie w Niemczech, podczas którego będzie m.in. mowa o formalnościach okołoporodowych.

Na spotkanie można się zapisać wysyłając email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można też wejść na stronę webinar.poli-lingua.pl. Każdy uczestnik po zapisie otrzyma DARMOWY ZESZYT ĆWICZEŃ. Szkolenie odbędzie się w niedzielę 24 października o godz. 20:00.

- Jeśli rozważasz prowadzenie ciąży i poród w Niemczech, a znajomość niemieckiego jeszcze nie jest Twoją mocną stroną, koniecznie weź udział w szkoleniu – przekonuje K. Paczkowska.

Pomysłodawczyni przedsięwzięcia to doświadczona lektorka języka niemieckiego. Prowadzi nie tylko lekcje i kursy językowe, ale także pracuje jako tłumacz i pomaga w załatwianiu rozmaitych spraw po niemieckiej stronie.

Kontakt

  • FB Poli-Lingua Mama
  • WWW poli-lingua.pl
  • INSTA polilingua.mama
  • tel. 693 571 053
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.