Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
eSport

Ponad 30 lat temu świat po raz pierwszy zaczął mówić o ruchu, który początkowo był dość sceptycznie nastawiony do opinii publicznej. Analitycy sportowi nie dawali żadnych prognoz co do jego rozwoju, nazywając go jedynie chwilową rozrywką dla nastolatków. Jednak szybki rozwój technologii całkowicie zmienił tą branżę, dając jej nowe życie. Współczesny eSport jest uważany za jeden z najszybciej rozwijających się trendów, przyciągający miliony inwestorów oraz zakłady bukmacherskie online co roku, tworzący nowe możliwości dla jego graczy i fanów. Jak więc wyglądał rozwój cyberSportu w naszym kraju i kto może na tym zarabiać już dziś – czytaj dalej!

eSportowa Polska – popularność naszych sportowców oraz stolica eKatowice

Trudno sobie nawet wyobrazić dzisiejszy świat bez eSportu czy ekscytujących turniejów, w których nasza polska grupa zawsze pokazuje dobre rezultaty! Międzynarodowe mistrzostwa eSportowe odbywają się od kilku lat z rzędu, od zachodu po wschód, ale nawet za ten niedługi okres stały się nawet bardziej popularne niż większość sportów tradycyjnych! Co więcej, pula nagród w takich imprezach osiąga niewiarygodne kwoty. Tak na przykład tegoroczny turniej the International X przyciągnęły pulę nagród w wysokości ponad 40 milionów dolarów. A analitycy sportowi, eksperci oraz typy bukmacherskie mówią o dalszym rozwoju tej eBranży!

Powstanie cybersportu w naszym kraju datuje się na początek XXI wieku. Pierwsze amatorskie drużyny zbierały się w kafejkach internetowych, by organizować swoje lokalne turnieje. Opinia publiczna postrzegała to jako nowomodną rozrywkę i nie przywiązywała do tego większej wagi. Na popularność i rozwój eSportu w naszym kraju wpłynęły następujące czynniki:

  • Pojawienie się serwisów streamingowych, które pokazały światu, do czego zdolna jest nasza grupa sportowców
  • Zakłady internetowe oraz bukmacherzy Polski, które stali się głównymi sponsorami lokalnych drużyn
  • Udział polskiej grupy sportowców w pierwszych turniejach międzynarodowych

Dzisiejsze zakłady sportowe online pokazują, że zwłaszcza nasi polscy sportowcy należą do najbardziej popularnych na arenie międzynarodowej. A Polską stolicą eSportu stało się miasto Katowice, gdzie co roku odbywa się legendarny turniej z CS:GO – IEM Katowice, z pulą nagród wynoszącą nawet 970 000 $.

Obstawiaj zakłady i zgarniaj swój ekskluzywny bonus za rejestracje VulkanBet!

Różnorodność firm bukmacherskich w Polsce, bez wątpienia zaskoczy każdego fana sportu. Ze względu na ogromną konkurencję, jaka rozwinęła się w ostatnich latach na rynku, firmy muszą tworzyć jak najbardziej wygodne i przejrzyste warunki dla swoich użytkowników. Dzisiejszy bukmacher Polska posiada następujące cechy:

  • Najlepszy serwis, który umożliwia stawianie zakładów po najlepszych kursach
  • Przyjazny dla użytkownika system bonusów dla nowych i stałych klientów
  • Zakłady na żywo oraz możliwość oglądania transmisji bezpośrednio na portalu

To wszystko i nawet więcej znajdziesz na sprawdzonym i certyfikowanym portalu, gdzie obsługa użytkownika jest zawsze priorytetem. Zakłady na żywo Vulkan - to jedyna, słuszna decyzja!

Dołącz do wielkiej rodziny fanów sportu i eSportu już teraz i odbierz niesamowite prezenty od portalu bukmacherskiego. Zdobądź gorący bonus za rejestracje VulkanBet i ciesz się grą najwyższego poziomu! A jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem, sprawdź Program Bonusów Lojalnościowych. Setki ekskluzywne promocji oraz prezenty personalne sprawią, że Twoja gra razem z ulubioną drużyną będzie niezapomnianym przeżyciem!

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.