Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Pożar

19 września doszło do pożaru na ul. Piskiej. Ogień pojawił się w mieszczącej się tam Stomatologii Słubice. Nikomu nic się nie stało, ale gabinet przez najbliższe 2 tygodnie będzie nieczynny. Firma wydała oświadczenie. 

Do zdarzenia doszło w godzinach południowych. Ogień pojawił się w recepcji, która najbardziej ucierpiała. Spłonęło krzesło i monitory, zniszczone zostało także duże akwariu. Przybyli na miejsce strażacy szybko opanowali sytuację i pożar nie przeniósł się na mieszczące się obok gabinety lekarskie.

Jak poinformowali właściciele firmy, szkody nie są wielkie, ale całe miejsce wymaga prac porządkowych i remontu. Te potrwają co najmniej 2 tygodnie. Jak w tym czasie będzie funkcjonować klinika? Szczegóły w poniższym oświadczeniu, które na swojej stronie opublikowała Stomatologia Słubice (treść i pisownia oryginalne).

---

Kochani!

Wielu z Was pewnie już wie, że dziś w Stomatologii wybuchł pożar, chociaż to może za dużo powiedziane.

Pragniemy Was uspokoić - personel jest cały i zdrowy, a szkody nie są wielkie. Spłonęło krzesło, monitory i akwarium. Niestety jego mieszkańcy - ulubieńcy Najmłodszych w większości nie przeżyli. Cieszymy się jednak, że żółw jest z nami cały I zdrowy!

Największe szkody zostały spowodowane przez dym, przez co niezbędny będzie generalny remont recepcji i prace porządkowe w gabinecie.

W związku z tym jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie wizyty, które zaplanowane są na co najmniej najbliższe 14 dni (20.09 - 3.10). Po tym czasie planujemy ponownie otworzyć gabinet.

Staramy się również o znalezienie miejsca, w którym będziemy mogli tymczasowo dbać o Wasze piękne uśmiechy.

Sytuacja zmusiła nas także do odwołania wszystkich promocji i konkursów, które zostały zaplanowane na ten czas.

Ogromnie cieszymy się, że nikomu nic się nie stało, a nadchodzący remont traktujemy jako kolejne wyzwanie, które sprawi, że wrócimy do Was z nową, piękną recepcją!

Dziękujemy wszystkim za słowa wsparcia, które niesamowicie wiele dla nas znaczą, jednak jednocześnie prosimy o zrezygnowanie z kontaktu telefonicznego w sprawie wizyt zaplanowanych na najbliższe 2 tygodnie. Ze wszystkimi skontaktujemy się indywidualnie najszybciej jak to możliwe.

Zespół Stomatologii Słubice

---

Po więcej bieżących informacji zapraszamy na profil firmy na FB – www.facebook.com/slubice.stomatologia.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.