Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Izba Rzemieślnicza we Frankfurcie

Ważna informacja dla osób zainteresowanych kształceniem dualnym w Niemczech lub uznaniem kwalifikacji w zawodach rzemieślniczych. Izba Rzemieślnicza we Frankfurcie nad Odrą zaprasza do udziału w dniu informacyjno-doradczym, który odbędzie się 25 czerwca.

Wydarzenie zaplanowano w godzinach 9.00-12.00 w siedzibie Izbie Rzemieślniczej przy ulicy Bahnhofstrasse 12 we Frankfurcie nad Odrą.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób:

  • Zainteresowanych  kształceniem dualnym w Niemczech.

Jeżeli jesteś zainteresowany nauką zawodu w systemie dualnym w branży technicznej lub rzemieślniczej w Niemczech, znasz język niemiecki na poziomie komunikatywnym oraz chcesz zarabiać pieniądze już w trakcie nauki zawodu.

  • Zainteresowanych  uznaniem kwalifikacji w zawodach rzemieślniczych.

Jeżeli posiadasz kwalifikacje zawodowe (np. polskie, ukraińskie, białoruskie) świadectwa i dyplomy ukończenia szkoły zawodowej i/lub technikum - masz szanse uznania ich, co znacznie zmieni twój wizerunek na rynku pracy i pomoże zdobyć ci godnie płatna ofertę zatrudnienia.

Kontakt dla zainteresowanych:

  • Agnieszka Sajduk
  • tel. 0049 3355619-204
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w doradztwie jest bezpłatny! Zgłoszeń należy dokonywać telefonicznie lub emailowo.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.