Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Obóz harcerski

To świetna wiadomość dla tych, którzy tęsknili za obozem słubickiego hufca ZHP w Mrzeżynie. Harcerze ogłosili, że w tym roku obóz się odbędzie. Już można się zgłaszać!

Hasło tegorocznego obozu brzmi: “Przeżyj tego lata największą przygodę swego życia”. Kto chciałby przeżyć harcerskie przygody, odpocząć od nauki online i spać w namiotach na polanie?

Zaplanowano dwa turnusy:

  • I turnus: 4-18 lipca,
  • II turnus: 18 lipca - 1 sierpnia.

Jednak, jak informują harcerze, liczba uczestników obozu została ograniczona - z uwagi na obostrzenia, a także troskę o zdrowie uczestników i kadry.

Koszt wyjazdu to 1350 zł dla harcerzy i 1400 zł dla osób niezrzeszonych. Na obozie będzie możliwość wykorzystania bonu turystycznego.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz internetowy - KLIKNIJ. Jednak wypełnienie formularza nie równa się zakwalifikowaniu na obóz. Kadra będzie kontaktować się przez podany w formularzu numer telefonu.

Pytania można kierować za pośrednictwem Messengera (Hufiec Słubice ZHP) lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.