Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Cmentarz w Słubicach

Gmina Słubice poinformowała, że planuje przegląd cmentarza. Jego celem jest zakwalifikowanie do likwidacji tych grobów, które są opuszczone i nie zostały opłacone. Dlatego ci, którzy mają zaległości, powinni pamiętać o dokonaniu opłaty.

Macie bliskich na cmentarzu w Słubicach? A jesteście na bieżąco z opłatami? Gmina Słubice zwraca się z prośbą do wszystkich opiekunów grobów i rodzin o uregulowanie zaległych opłat związanych z grobami lub zarezerwowanymi miejscami pochówku. Można także przekazać informację o chęci likwidacji grobu.

Ile wynosi opłata? ZOBACZ CENNIK

Co ważne, należy zachować dowód wykonania opłaty. "Jeśli zaległe opłaty zostały dokonane prosimy o przedstawienie dowodów wpłat, faktur, rachunków itp. Nieopłacone groby i rezerwacje uznawane są jako miejsca WOLNE, na których można dokonywać pochówków, bez względu na to czy jest postawiony pomnik, skrzynia, krzyż itd.” - informuje na swojej stronie Urząd Miejski w Słubicach.

W sprawach związanych z funkcjonowaniem cmentarza należy kontaktować się z Wydziałem ds. Komunalnych i Ochrony Środowiska, pok. nr 202, tel. 95 737 20 32 (pn.-pt. w godz. 8-16).

Funkcjonowanie cmentarza określone zostało w regulaminie.

ZOBACZ REGULAMIN

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.