Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Elena Outlet Boutique

Wiele słubiczanek z pewnością kojarzy Elena Outlet Boutique – sklep z odzieżą i butami przy Alei Młodzieży Polskiej. Trwa tam właśnie styczniowa wyprzedaż na cały asortyment: zniżki wynoszą od -30 do -80%.

Olena Pankiv-Bola z butiku przekonuje, że to dobry moment, aby w bardzo korzystnej cenie wzbogacić swoją szafę w nową, wyjątkową garderobę. - Poczuj się dobrze. Przyjdź do nas i zadbaj o siebie. Czekamy – zachęca.

Co czeka na sklepowych półkach i wieszakach? Ubrania na każdą okazję. Modne bluzki, markowe torebki, gustowne spodnie i spódnice, wygodne dresy, stylowe jeansy, sweterki, koszule, sukienki, buty oraz wiele innych.

Wyprzedaż jest ograniczona czasowo, dlatego warto się spieszyć, aby „wyrwać” dobrą okazję.  W internecie już pojawiły się pozytywne komentarze o akcji. „Byłam i polecam. Kilka pięknych perełek mam nowych w swojej szafie” – napisała jedna z zadowolonych klientek.

Ty również skorzystaj z promocji. Przegląd najciekawszych produktów znajdziesz na stronie Elena Outlet Boutique w internecie, ale najlepiej przyjść do sklepu osobiście - dotknąć, przymierzyć i… kupić.

Elena Outlet Boutique

Galeria przykładowych produktów

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.