Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Robert Włodek

Czy nowy rok przyniesie zmiany na szczycie władzy w powiecie słubickim? Wicestarosta Robert Włodek poinformował, że starosta Leszek Bajon złożył wniosek o jego odwołanie. Ma to być pokłosie obecnej sytuacji w słubickim szpitalu i konfliktu na linii prezes - personel. 

Taki wniosek miał wpłynąć do przewodniczącego Rady Powiatu Słubickiego Wiesława Kołoszy 22 grudnia. Czy chęć odwołania R. Włodka jest związana z sytuacją w słubickim szpitalu? Zapytaliśmy go o to dzisiaj, ale przekazał naszej redakcji, że więcej szczegółów poda po przerwie świątecznej.

 - W stosownym czasie, wyjątkowo obszernie, odniosę się do tego faktu, szczegółowo opiszę przebieg ostatniego zebrania zgromadzenia wspólników i rady nadzorczej słubickiego szpitala, przedstawię jego konkluzje i wyniki głosowania - napisał w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

Zadeklarował również, że jest "zdeterminowany dalej pracować dla dobra powiatu słubickiego". - Zamierzam dalej być wierny swoim wartościom i ideałom. Nie zamierzam się poddawać - twierdzi R. Włodek.

Czy faktycznie wniosek o odwołanie R. Włodka wpłynął? A jeśli tak, to co jest jego powodem? I kto ewentualnie miałby być jego następcą? Te pytania wysłaliśmy do starosty Leszka Bajona. Czekamy na odpowiedź.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.