Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wypadek za Drzecinem

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 31. Osobowe BMW próbowało wyprzedzać ciąg aut. Niestety, manewr zakończył się zderzeniem z trzema innymi pojazdami. 3 osoby zostały ranne. 

Do zdarzenia doszło na odcinku drogi między Drzecinem a Lisowem. Policja otrzymała zgłoszenie około godz. 13:40, chwilę później o sytuacji dali nam znać stojący w tworzącym się korku kierowcy. Od jego z nich otrzymaliśmy powyższe zdjęcie.

Co dokładnie się stało? Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, jadące od strony Kostrzyna BWM próbowało wyprzedzać sznur aut.

- W trakcie wykonywania manewru kierowca BMW zahaczył najpierw ciężarówkę, następnie doszło do zderzenia z dwoma kolejnymi pojazdami - osobowym Hyundaiem i busem – relacjonuje Magdalena Jankowska ze słubickiej policji.

W BMW jechało dwóch obywateli Ukrainy. 27-latek i 43-latek zostali ranni i przewieziono ich do szpitala. Obrażeń dostał także kierowca Hyundaia. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało.

Na miejscu trwają czynności policji, droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Jadąc od strony Słubic najlepiej kierować się na Stare Biskupice.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.