Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Woda

Wracamy do tematu uszkodzenia sieci wodociągowej, do którego doszło wczoraj na ul. Bohaterów Warszawy. Na ulicy zostanie wymieniony cały węzeł wodociągowy. Z tego powodu dziś w nocy w części Słubic oraz w pobliskich sołectwach nie będzie wody.

O awarii pisaliśmy TUTAJ. Sieć została uszkodzona przez pracującą na ulicy firmę budowlaną. Pracownicy Zakładu Usług Wodno-Ściekowych usunęli wyciek wody, ale zaszła konieczność wymiany całego węzła i zamontowania nowych zasuw.

Te prace odbędą się w nocy z 27 na 28 października. Wiążą się jednak z koniecznością zamknięcia dostawy wody dla mieszkańców ulic: Wojska Polskiego, Mickiewicza, Piłsudskiego, Konstytucji 3 Maja, Bohaterów Warszawy, Grzybowej, placów: Przyjaźni i Wolności, osiedli Wimar i Krasińskiego oraz wiosek: Nowy Lubusz, Kolonia Nowy Lubusz i Pławidło.

Bieżącej wody w kranie nie będzie w godzinach 22.00-4.00.

ZUWŚ informuje, że ze względu na zakres prowadzonych prac możliwe jest również okresowe wstrzymanie dostaw wody dla całego miasta.  Po przywróceniu dostawy wody może wystąpić obniżenie jej ciśnienia oraz okresowa zmiana zabarwienia.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.