Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Seniorzy

Fundacja Terapii i Rozwoju MIND zaprasza seniorów na dwa warsztaty pod wspólnym hasłem: „Jedz i starzej się mądrze". Podczas potkań z dietetykiem i fizjoterapeutą będzie można dowiedzieć się jak zmienić swoje nawyki żywieniowe, jak się ruszać, żeby zachować zdrowie.

Spotkania dedykowane są seniorom powyżej 60 lat. – Ich celem jest m.in. nauka samodzielnego przygotowywania posiłków, które będą wspierać odporność, pomoc w walce z chorobami, czy utrzymanie przyjemności z jedzenia. Wiele osób w wieku 60+ uskarża się na brak apetytu – wyjaśnia Barbara Chojnicka z fundacji.

8 listopada w godz. 9-13 z seniorami spotka się dietetyk Magdalena Cieślak. Spotkanie będzie miało charakter praktyczny i szkoleniowy. Seniorzy otrzymają dietę ułożoną indywidualnie dla ich potrzeb, zalecenia lekarskie dotyczące odżywiania, a także plan treningowy.

Kolejne spotkanie zaplanowano tydzień później. 15 listopada w godz. 9-13 z seniorami porozmawia fizjoterapeuta Andrzej Danielewski.

Jak się zapisać? Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, konieczne jest zgłoszenie telefoniczne: tel. 502 002 291 w godz. 9-13.

Obydwa spotkania są bezpłatne. Projekt finansowany jest ze środków gminy Słubice.

 
 
 
 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.