Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Garaż blaszany

Blacha stalowa ocynkowana to tworzywo niejednego garażu stawianego w Polsce lub za granicą. Jest niedrogi, dobrze się sprawdza i można z niego korzystać regularnie. Można spokojnie wybrać porządny garaż i postawić go przy bloku czy domu, uzgadniając to z zarządcą danego terenu czy osiedla mieszkaniowego, jeśli grunt do nas nie należy. Do wyboru są małe lub duże - na jedno auto lub więcej pojazdów. Garaż blaszany jest lekko, bezpieczny. Montaż garażu jest bardzo prosty oraz szybki. Odpowiednia wytrzymałość garażu jest możliwa, gdy blacha jest bardzo gruba. Jeśli blacha jest cienka to wówczas śnieg odkładający się na dachu w zimie może prowadzić do zawalenia się garażu. Sklejki izolacyjne zabezpieczą garaż przed niskimi temperaturami. Sprawią, że budynek przetrwa długi czas i będzie miał bardzo duże znaczenie dla ochrony domowego majątku, czyli sprawdzi się doskonale.

Gdzie można stosować takie garaże?

Przy domach oraz blokach, tam gdzie nie ma garaży budowanych można postawić garaże blaszane, mocne, dobrej klasy i efektowne - to nie są już stare blaszaki, lecz nowoczesne budynki. Inwestycja jest wieloletnia, doskonale się sprawdza, warto zainwestować w stawianie takich garaży. Najlepsze są garaże z blachy stalowej ocynkowanej. Blacha jest chroniona przed rdzą, ma bardzo ładny odcień stalowy. Niektóre garaże są malowane farbą akrylową. Odcienie takiej farby są różne - jakość jest wysoka, a garaż zyskuje. Można także wybrać garaże z blachy krytej okładziną drewnopodobną. Garaże blaszane są kryte tynkiem akrylowym, który doskonale ociepla każdy garaż. Dzięki niemu garaż jest też dobrze wyciszony.

Jakie są zalety garażu blaszanego?

Zalet jest kilka:

  • lekkość konstrukcji
  • błyskawiczne stawianie garażu
  • prostota wykonania
  • trwałość produktu
  • niska cena garażu

Jest to doskonałe zaplecze socjalne, gdy stawia się dom, a po jego postawieniu miejsce przechowania samochodu, motocykla czy roweru. Stawianie garażu blaszanego to błyskawiczna sprawa, która przebiega bardzo sprawnie. Kilka godzin i mamy gotowy garaż. Lepiej mieć garaż niż stawiać auto przy domu i narażać je na skutki deszczu, gradu, burze, wichury czy kradzieże i włamania. Garaż to ochrona niedroga, ale bardzo skuteczna, dlatego nie należy oszczędzać na takim wydatku. Garaż blaszany jest w stanie przetrwać co najmniej dziesięć lat, a bywa, ze dłużej. Blacha, z której wykonany garaż powinna być gruba i trwała, ponieważ to przełoży się na czas użytkowania takiego garażu. Duży garaż blaszany to miejsce do przechowania garażu, ale też sposób na przechowanie opon, części, miejsce na drobne prace wykonywane przez majsterkowicza. Coraz więcej osób wybiera to, co bardzo potrzebne. Solidny garaż jest tym, bez czego nie sposób sobie poradzić. Samochód jest drogi, dlatego powinien być dobrze chroniony przed różnymi czynnikami. Warto wybrać ładny i lekki garaż, który sprawdzi się przez dowolny czas i będzie doskonałym zabezpieczeniem dla pojazdu czy pojazdów. Teraz modne są garaże drewnopodobne imitujące drewno.

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.