Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Brooklyn Bar & Grill

Brooklyn Bar & Grill to nowo otwarty lokal gastronomiczny w Słubicach. Menu, podobnie jak wystrój wnętrza, utrzymane jest w amerykańskim stylu. W restauracji można także organizować imprezy okolicznościowe. 

Jakie jedzenie oferuje Brooklyn Bar & Grill?

Przede wszystkim całą masę różnego rodzaju burgerów. Ponadto wiele potraw mięsnych: żeberka z grilla, steki wołowe, pieczonego kurczaka, skrzydełka, itp.

Nie zawiodą się także wielbiciele nieco lżejszego jedzenia. Są dania dla wegetarian (także burgery), rozmaite sałatki oraz specjalne menu dla dzieci.

W oczekiwaniu na danie główne można spróbować różnego rodzaju przystawek, a na deser skosztować lodów, brownie czy kultowej amerykańskiej szarlotki. A w międzyczasie napić się dobrego wina lub chłodnego piwa.

ZOBACZ MENU

Dobre miejsce na spotkanie

Brooklyn Bar&Grill to nie tylko miejsce, gdzie można dobrze zjeść. To dobry wybór, gdy chcemy wybrać się na romantyczny wieczór we dwoje, rodzinny posiłek czy zorganizować dowolne spotkanie okolicznościowe, także firmowe.

Kontakt i lokalizacja

Restauracja znajduje się przy ul. Wrocławskiej 5i w Słubicach jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11:00-22:00. ZOBACZ MAPĘ

Więcej informacji o lokalu znajdziecie na profilu facebookowym: www.facebook.com/Restauracja-Brooklyn-Bar-Grill-101743151589489.

Tel. kontaktowy: 506 366 977.

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.