Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Girsl Go Shopping

Markowe rzeczy w atrakcyjnych cenach, na dodatek tuż pod ręką? Tak! We Frankfurcie nad Odrą rusza prowadzony przez słubiczanki sklep Girls Go Shopping. 27 czerwca zaplanowano wielkie otwarcie z atrakcjami i losowaniem cennych nagród.

Asortyment dla każdego

Co kupimy w nowym sklepie? Przede wszystkim odzież, obuwie i gustowne dodatki takich marek jak Karl Lagerfeld, Michael Kors, Kenzo, Ralph Lauren czy Diesel. To oczywiście tylko kilka z nich, bo wybór jest znacznie większy. Coś dla siebie znajdą nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Są także rzeczy dla dzieci.

Stacjonarnie i w internecie

Sklep założyła grupa słubiczanek, która do tej pory z powodzeniem prowadziła sprzedaż w internecie. Jednak zainteresowanie ich ofertą było tak duże, że postanowiły otworzyć także sklep stacjonarny.

Najlepsze warunki ku temu znalazły w sąsiednim… Frankfurcie nad Odrą. To właśnie przy głównej magistrali w centrum miasta, tuż za sklepem New Yorker przy Karl-Marx-Straße 7, znajduje się siedziba ich sklepu.

27 czerwca odbędzie się tam wielkie otwarcie. W godz. 10-16 będzie czekać na klientów sporo atrakcji, balony, szampan i najważniejsze – losowanie atrakcyjnych nagród.

Markowe i oryginalne

Jak podkreślają właścicielki, ich oferta to tylko markowe, a przede wszystkim oryginalne ubrania, ale w przystępnych cenach. Klientkami Girls Go Shopping są osoby znane z pierwszych stron gazet i mediów internetowych – m.in. Sylwia Bomba, Marcelina Leszczak czy Ewa z Warsaw Shore.

Poznaj Girls Go Shopping

Chcecie się przekonać sami? Zajrzyjcie na ich stronę internetową oraz profil na Instagramie.

Galeria zdjęć

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.