Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Materac hybrydowy

Innowacyjny materac hybrydowy to nowoczesne rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Zobacz, czym charakteryzują się materace hybrydowe i dlaczego warto się nimi zainteresować.

Materac hybrydowy – co to znaczy

Materac hybrydowy to unikatowe połączenie cech materaców piankowych i sprężynowych. Takie materace są wyższe niż standardowe, ponieważ nad warstwą sprężyn multipocket znajdują się warstwy pianki wysokoelastycznej. Dzięki temu materac hybrydowy zapewnia nieporównywalnie większy komfort w czasie snu, jednocześnie doskonale (choć niewyczuwalnie) podpierając kręgosłup i umożliwiając ułożenie ciała w wygodnej pozycji horyzontalnej. Właśnie ta wyjątkowa wygoda w czasie snu sprawia, że zainteresowanie materacami hybrydowymi stale rośnie. To innowacyjne rozwiązanie marki Hilding Anders stało się swego rodzaju przełomem i pozwoliło na stworzenie unikalnych produktów adresowanych do grup odbiorców o bardzo dużych wymaganiach.

Materace hybrydowe sleepmed mają piętnastoletnią gwarancję. To istotna informacja, świadcząca o ich wysokiej jakości, trwałości i przydatności.

Materac hybrydowy – dla kogo jest polecany

Materac hybrydowy jest tak wygodny, że każdy może mieć chęć na nim spać. Dobra wiadomość jest taka, że nie ma do tego żadnych przeciwwskazań. Jeśli ktoś ma chęć spać na wyższym, wygodniejszym materacu z warstwą pianki i sprężyn, może taki kupić choćby w sklepie sleepmed.pl.

Jest jednak grupa klientów, która wręcz powinna zainteresować się materacami hybrydowymi. To osoby borykające się z bólami kręgosłupa, problemami ze stawami oraz te, które prowadzą siedzący tryb życia. Ten ostatni jest przyczyną wielu schorzeń układu kostno-stawowego. Niestety ciężko mu zapobiec, siedzimy w samochodzie lub komunikacji, w pracy przed komputerem (dodatkowa sztywność karku), w domu. Brak ruchu jest bardzo charakterystyczny dla naszych czasów. Aby zniwelować jego następstwa, warto zainwestować w dobry materac hybrydowy.

Przeczytaj także: Jak zasnąć w 2 minuty? Innowacyjna metoda pozwalająca na szybkie zasypianie

Materac hybrydowy

Materac hybrydowy – najważniejsze zalety

Materace sprężynowe zapewniają najlepsze podparcie dla kręgosłupa, jednak często mówi się o nich, że są twarde i niewygodne. Nie jest to do końca prawdą, dobrej jakości materac sprężynowy od renomowanego producenta (na przykład Hilding Anders) jest wygodny, a sprężyny niewyczuwalne. Z kolei o materacach piankowych mówi się, że są wygodne, miękkie, ciepłe, ale ciało się w nich zapada. To także nie jest do końca prawda – dobrze dobrany do wagi materac wysokoelastyczny nie zapadnie się pod naciskiem ciężaru ciała. Niemniej materac hybrydowy jest antidotum na powyższe problemy – sprężyny zapewniają doskonałe podparcie nawet osobom o wysokiej wadze, natomiast wierzchnia warstwa pianki gwarantuje wygodę i przyjemne otulenie. Podobnie jak w materacach piankowych, tak i w hybrydowych, warstwa wierzchnia dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała.

Konstrukcja materaca hybrydowego gwarantuje swobodny obieg powietrza w jego wnętrzu, co zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów. Takie materace dobrze nadają się dla alergików.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku o wszechstronnej ofercie. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.