Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Produkt, który ostatecznie zaproponujemy, musi być oparty o komponenty wysokiej jakości, spełniające odpowiednie normy. Da to nam gwarancję, że klient korzystający z naszych usług będzie zadowolony, a my zyskamy pewność, że dołożyliśmy wszelkich starań, by tak właśnie było. Dobra jakościowo stal, czy inne stopy, to także gwarancja bezpieczeństwa oraz wieloletniej możliwości ich użytkowania, bez zbędnych. Warto rozejrzeć się za rozwiązaniami, które to oferują.

Metalowe Eldorado

1. Sukces możliwy tylko z najlepszymi

2. Stal stali nierówna

3. Wiele możliwości w jednym miejscu

Sukces możliwy tylko z najlepszymi

Poszukując produktów, które pozwolą nam zrealizować nasze dalekosiężne plany i istotne założenia, warto zajrzeć do Internetu. Znajdziemy tam z pewnością firmy, dla których stal nie ma tajemnic. Jednym z takich przedsiębiorstw jest Virgamet, dostarczający stal, stopy niklu oraz różnego rodzaju wyroby hutnicze wszystkim, którzy tego potrzebują w swojej codziennej działalności. Ich kompetencje, a także wiarygodność dają gwarancję, że przyszła współpraca będzie ze wszech miar udana. Metale pozyskiwane do dalszej produkcji pochodzą ze sprawdzonych, wysokojakościowych źródeł. Pozwala to na uzyskanie dobrych produktów końcowych dla przemysłu chemicznego, górniczego, motoryzacyjnego, spożywczego, kolejnictwa, energetyki, czy też przemysłu stoczniowego i in. Rozprowadzają oni swoje wyroby na skalę międzynarodową, dzięki czemu są na bieżąco z potrzebami rynku, co gwarantuje sukces i zadowolenie każdego kontrahenta.

Stal stali nierówna

Warto także pamiętać, że w swojej ofercie mają także tzw. "wyroby trudne", nieobecne na polskim rynku, przygotowywane w niewielkich ilościach na bardzo konkretne, zindywidualizowane zamówienia. Oczywiście to nie jedyne pole ich działania. Bez trudu znajdziemy u nich wyroby w gatunku 1.4429, stopy niklu, druty, pręty, stal nierdzewną i kwasoodporną, itp. Przykładowo stal z gatunku 1.4429 charakteryzuje się podwyższoną zawartością molibdenu i azotu, jest także odporna na korozję międzykrystaliczną a także szczelinową. Dobrze znosi wodę morską, chlorki, czy też różnego rodzaju kwasy. Jest to produkt odporny na zmęczenia materiału, potencjalne pęknięcia, a także dobrze się sprawdza w wysokich temperaturach. Dzięki takim a nie innym właściwościom może być wykorzystywana do produkcji chłodnic, wymienników ciepła, rurociągów, a nawet narzędzi chirurgicznych.

Wiele możliwości w jednym miejscu

Ze stali takich jak: AISI 316LN, czy też S31653, produkowane są, m.in.: pręty łuszczone oraz ciągnione, blachy gorącowalcowalne a także zimnowalcowalne, czy też rury ciągnione. Dokładną ofertę, wraz ze szczegółowym omówieniem parametrów technicznych, znaleźć można na stronie sieciowej firmy Virgamet. Bez kłopotu możemy także zadzwonić lub napisać mejla, by uzyskać dokładne odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Dzięki temu zyskamy pewność, że pozyskane przez nas rozwiązanie, będzie najlepszą opcją, jaką mogliśmy w danym czasie wybrać. Dodatkowo podczas wizyty na stronie lub rozmowy z konsultantem być może uzyskamy nowe informacje, które pozwolą nam na wprowadzenie nowszych i jeszcze lepszych rozwiązań technicznych, dzięki nowinkom pojawiającym się także w dziedzinie stopów metali.

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.