Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Biblioteka Collegium Polonicum wprowadza kolejne udogodnienia dla swoich czytelników. Od 6 kwietnia można zamówić kopię elektroniczną z zasobów biblioteki.

Biblioteka Collegium Polonicum

- Oferta jest skierowana przede wszystkim do studiujących i zatrudnionych w Collegium Polonicum, Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu czy Uniwersyteckie Europejskim Viadrina, jak również do uczniów i grona pedagogicznego Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego - wyjaśnia​ dr Agnieszka Brockmann, kierowniczka biblioteki.

Osoby nie związane z Collegium Polonicum będą mogły również złożyć zamówienie, lecz będzie ono realizowane w drugiej kolejności.

Biblioteka zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, jeżeli jest ono niezgodne z prawem, ma służyć celom komercyjnym lub przekracza możliwości techniczne biblioteki.

Zasady składania zamówień

  • zamówienia przyjmowane są na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • realizacja następuje od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni wolnych)
  • zamówienia złożone do godz. 16:00 będą realizowane dnia następnego
  • zamówienia wpływające po godz. 16:00 będę realizowane za dwa dni
  • zgłoszenie powinno zawierać pełne dane bibliograficzne fragmentu książki, artykułu z czasopisma oraz sygnaturę w katalogu online biblioteki ze statusem dostępna (verfügbar)

Przed wysłaniem zamówienia należy sprawdzić dostęp do publikacji w publicznych zasobach cyfrowych.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.