Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Wydawnictwo Olesiejuk, we współpracy z autorami, lekarzami, przygotowało dla dzieci książeczkę odpowiadającą na najważniejsze pytania, związane z koronawirusem. Tekst uzupełniają kolorowe ilustracje. Książeczka „Masz tę moc” jest do pobrania za darmo. 

Masz tę moc

„Drodzy Czytelnicy, książka, którą macie przed sobą, powstała z potrzeby serca i chęci pomocy. Sytuację związaną z pandemią koronawirusa trudno zrozumieć – często górę biorą strach i panika. Mamy nadzieję, że ta publikacja pozwoli Wam i przede wszystkim Waszym dzieciom zrozumieć, co tak naprawdę się stało, czym jest epidemia, co to jest koronawirus i jak się go wystrzegać” – napisali autorzy publikacji „Masz tę moc” o swojej książeczce.

Dotyczy ona bardzo aktualnych spraw – czyli epidemii koronawirusa. W przyjazny, ale zarazem fachowy sposób wyjaśnia dzieciom, na czym polega zagrożenie, jak przenosi się wirus, dlaczego zamknięte są przedszkola, czemu nie można iść na plac zabaw ani odwiedzić babci. W zrozumieniu treści pomagają kolorowe ilustracje.  

„Bardzo dużo zależy od zachowania każdego z nas, niezależnie od tego, ile ma lat” – podkreślają autorzy publikacji. Każdy ma moc pokonania wirusa. A jak? Tego dowiecie się z książeczki.

POBIERZ KSIĄŻECZKĘ

Więcej o książce i wydawnictwie na stronie www.wydawnictwoolesiejuk.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.