Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ze świątecznymi życzeniami przyjechał do Słubic poseł SLD Bogusław Wontor. W rozmowie z burmistrzem Mariuszem Olejniczakiem poruszony został gorący temat obwodnicy Słubic. Poseł zadeklarował swoją pomoc.

wontor obwodnica
B. Wontor (drugi z prawej) zadeklarował pomoc przy obwodnicy Słubic (fot. UM Słubice)

Temat obwodnicy jest w ostatnim czasie często poruszany, zarówno przez mieszkańców Słubic i Kunowic, którym dokuczają korki, jak i przez lokalnych polityków, którzy na kolejnych spotkaniach obiecują daleko idącą pomoc.

16 grudnia słubicki magistrat odwiedził poseł SLD Bogusław Wontor, towarzyszył mu jego współpracownik dr Marcin Kęsy. Wizyta była okazją nie tylko do złożenia życzeń z okazji zbliżających się świąt, ale przede wszystkim do rozmowy o problemach naszej gminy - także tym najważniejszym, jakim jest brak obwodnicy.

- Obwodnica to nasz priorytet, o jej budowę zabiegamy od wielu lat – podkreślał M. Olejniczak. W spotkaniu z posłem uczestniczyła również jego zastępczyni Adriana Dydyna-Marycka. Burmistrz podkreślił, że w tej sprawie będzie rozmawiać ze wszystkimi osobami, które mogą pomóc w realizacji tej inwestycji.

Poseł B. Wontor z SLD to kolejny lubuski parlamentarzysta, który zadeklarował swoją pomoc w tej sprawie. Wcześniej uczynili to Krystyna Sibińska (Koalicja Obywatelska) oraz Władysław Dajczak (PiS), o czym również pisaliśmy na naszej stronie.

Jakie będą efekty obietnic polityków? Będziemy sie temu przyglądać.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.