Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Macie ochotę spędzić popołudnie w międzynarodowym towarzystwie? Brückenplatz - Plac Mostowy to miejsce we Frankfurcie, gdzie jest ku temu dobra okazja. Niedługo odbędzie się tam Herbstfest, czyli święto jesieni. Będzie teatralnie, kartonowo... i nie zabraknie świątecznych ciasteczek.

swieto jesieni

Brückenplatz - Plac Mostowy to miejsce we Frankfurcie, gdzie są organizowane rozmaite projekty skupiające osoby pochodzące z różnych krajów. Warto tu wymienić choćby Free Shop (darmowy sklep), warsztaty z szycia, majsterkowania czy tańca. Animatorem placu od lat jest Michael Kurzwelly, artysta dowodzący stowarzyszeniem Słubfurt.

13 grudnia zaprasza na kolejne wydarzenie. W godz. 16-19 odbędzie się Herbstfest czyli Święto Jesieni. Nie będzie nudno – w planach są m.in. ćwiczenia teatralne, taniec afrykański i swing, a także budowanie miasta z kartonów czy malarstwo ścienne.

Działać będzie także Repaircafé, czyli specjalne miejsce, w którym można naprawić różne przedmioty. Otwarty będzie także wspomniany wcześniej Free Shop. Na wszystkich czekać będą ciepła herbata i świąteczne ciasteczka.

Wstęp jest wolny. ZOBACZ DOJAZD
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.