Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Fundacja Grupy Pomagamy kolejny raz mobilizuje słubiczan do pomocy – tym razem jej adresatem jest 51-letni Piotr. Zbiera na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny, który pomoże mu odzyskać sprawność po wylewie. Ruszyły również internetowe licytacje. Kto pomoże?

piotr pomagamy 

Po Mateuszu, który dzięki pomocy słubiczan pod koniec lipca przeszedł operację związaną z chorobą nowotworową, Fundacja Grupy Pomagamy zachęca do pomocy kolejnemu swojemu podopiecznemu.

Piotr jest mieszkańcem Słubic, który w maju 2017 roku doznał udaru z wylewem. To spowodowało lewostronny paraliż. Od tej pory jest rehabilitowany, jednak efekty nie są zadowalające. - Dotychczasowa rehabilitacja nie przynosi niestety upragnionych efektów, a każdy dzień jest nieustanną walką o odzyskanie pełnej sprawności – podkreśla Aleksandra Kołek, szefowa Fundacji Grupy Pomagamy.

Fundacja postanowiła pomóc Piotrowi w zebraniu środków na trwający aż miesiąc turnus rehabilitacyjny w Bonifaterskim Centrum Rehabilitacji p.w. Św. Benedykta Menni w Piaskach. Jego koszt to 6 tys. zł. - Niestety dotychczasowa rehabilitacja pochłonęła wszystkie oszczędności rodziny, stąd też ogromna prośba do was o pomoc – apeluje A. Kołek. Mocno wierzy, że wspólnymi siłami uda się uzbierać brakującą kwotę i wesprzeć Piotra w jego walce o zdrowie.

Pomóc można wpłacając pieniądze na konto: Fundacja Grupy Pomagamy, nr konta: 42 1600 1462 1839 6034 6000 0001, z dopiskiem: PIOTR.

Ruszyły również internetowe licytacje, z których środki zostaną przeznaczone na opłacenie turnusu. Znaleźć je można specjalne grupie utworzonej na portalu Facebook - KLIKNIJ.

Wylicytować można m.in. płytę Natalki "Nutki” Przekorackiej, różne książki, voucher na makijaż okolicznościowy, zabieg fryzjerki czy hipoterapię. Tradycyjnie do licytacji dorzuca się także portal Słubice24 – na rzecz Piotra przekazujemy miesiąc bezpłatnej reklamy na naszej stronie - ZOBACZ.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.