Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Każdy, kto choć raz oddawał swoje auto w ręce mechanika, wie jak ważne są zaufanie do fachowca oraz jakość wykonanych prac. Obie te kwestie są priorytetem dla warsztatów pod szyldem Q Service Castrol. Niedawno do tej ogólnopolskiej i prestiżowej sieci dołączył słubicki Wulmar.

Wulmar Marciniak

Wulmar jest doskonale znany zmotoryzowanym ze Słubic. To jedno z popularniejszych miejsc, w którym można zmienić opony czy dokonać rozmaitych napraw mechanicznych. Warsztat założył w 2007 roku Mieczysław Marciniak wraz z synem Marcinem, ale w prowadzenie biznesu zaangażowana jest cała rodzina.

Jakość na pierwszym miejscu

Dlaczego zdecydowali się na wejście do sieci Q Service Castrol?  - Zachęcili nas do tego przedstawiciele firmy Inter Cars, w której od jakiegoś czasu zaopatrujemy się w części – wyjaśnia Marcin Marciniak, najstarszy z czwórki rodzeństwa. – Duża w tym zasługa Łukasza Skorka, który przedstawił nam szereg korzyści wynikających z przynależności. Nie tylko dla nas jako firmy, ale także naszych klientów. To nas przekonało – dodaje.

Jakie to korzyści? Przede wszystkim jakość usług, bo Q Service Castrol to nie tylko nazwa na papierze. – Przed przystąpieniem do sieci czekało nas ogromne wyzwanie. Mamy nowy, 7-osobowy zespół, których przeszedł szereg szkoleń, nauczyliśmy się wielu nowych rzeczy. To także inwestycja w sprzęt i wiele pobocznych aspektów jak marketing i obsługa klienta – wylicza M. Marciniak.

Wulmar Marciniak

Audyt na plus

Cały proces trwał prawie półtora roku i zakończył się audytem przeprowadzonym przez ekspertów firmy Castrol oraz Inter Cars. Audyt wypadł pomyślnie i Wulmar mógł wreszcie zacząć działać w nowej formule. 26 lipca odbyło się uroczyste otwarcie nowego miejsca – było symboliczne przecięcie wstęgi, wystrzeliły korki od szampana, a klientów powitał nowy szyld z logiem Q Service Castrol.

Na otwarciu była obecna m.in. Monika Pysiak, kierowniczka słubickiej filii Inter Cars. – Cieszę, że mamy pierwszy w Słubicach warsztat sieci Q Service Castrol. To jedna z naszych spółek, która bardzo intensywnie się rozwija na terenie całego kraju. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów, którzy oczekują uczciwych warsztatów samochodów pracujących na odpowiedniej jakość częściach – wyjaśnia.

Naprawiają i pomagają

A z jakiego rodzaju usług można skorzystać w Auto Serwis Wulmar? - Oczywiście naszym oczkiem w głowie pozostaje kompleksowy serwis kół i opon w samochodach osobowych i dostawczych. Zajmiemy się klimatyzacją, naprawimy hamulce, ustawimy geometrię kół, wymienimy olej. Można zgłosić się do nas z każdą naprawą mechaniczną. Regenerujemy też turbosprężarki – opowiada M. Marciniak.

I podkreśla, że to nie koniec zmian. Na klientów czeka już nowe i przestronne biuro obsługi, a za niedługo będzie powiększona powierzchnia warsztatu i magazynu. – Wystąpiliśmy już do urzędu o warunki zabudowy. Chcemy jeszcze dołożyć dwa stanowiska obsługi, aby móc komfortowo obsługiwać większą liczbę aut. A pracownicy będą regularnie jeździć na kolejne kursy i szkolenia – podkreśla szef warsztatu.

Wulmar Marciniak

Rozwój firmy to nie wszystko. Auto Serwis Wulmar pamięta także o lokalnej społeczności i jest cenionym mecenasem sportu. To nie przypadek, bo cała rodzina od lat pasjonuje się piłką nożna, a senior rodu to wciąż aktywny tenisista stołowy.  Z ich finansowego wsparcia korzysta UKS Polonia Słubice oraz organizatorzy rozmaitych turniejów sportowych.

Promocja dla klientów

W związku z otwarciem Q Service Castrol Wulmar Marciniak, klienci warsztatu mogą skorzystać z ciekawych promocji. Do wygrania są karty przedpłacone o wartości od 250 do 2000 złotych. Szczegóły na www.loteriasieciowa2019.pl. Akcja trwa do końca sierpnia.

Kontakt

Serwis znajduje się przy ul. Żurawiej 19 w Słubicach. ZOBACZ DOJAZD. Telefon kontaktowy 889 802 958 / 95 758 0261. Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-17, w soboty 7-14.

Więcej informacji o firmie na stronie www.facebook.com/MARCINIAKWULMAR.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.