Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama

Rodzinny piknik z OPS-em (foto)

Mnóstwo smakołyków, atrakcje dla dużych i małych, tematyczne stanowiska – to wszystko czekało 14 czerwca na uczestników pikniku rodzinnego zorganizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Słubicach. Zajrzeliśmy tam również z naszym redakcyjnym obiektywem.

Rodzinny piknik

„Weź koc i przyjdź z rodziną na rodzinny piknik” – tym hasłem organizatorzy zachęcali słubiczan do przyjścia na boisko byłego Rolniczaka, gdzie odbywała się impreza, i przyłączenie się do wspólnej zabawy. A było w czym wybierać.

Na przybyłych gości czekał m.in. kiermasz, karaoke, a przede wszystkim masa rozmaitych konkursów, nie tylko dla najmłodszych. Starsi mogli sobie przypomnieć klasyczne, podwórkowe zabawy. A ci, którzy mocno się zmęczyli i zgłodnieli – skorzystać z przygotowanych pyszności, m.in. kiełbaski z ogniska czy chlebowej pajdy.

Oczywiście nie mogło zabraknąć słodyczy, wśród których największą popularnością cieszyły się cukierki, a także lody – co nie dziwne, bo tego dnia było wyjątkowo gorąco. Atmosferę podgrzewały dodatkowo emocje związane z loterią fantową, w której było mnóstwo nagród.

Rodzinny piknik

Najmłodsi szczególnie upodobali sobie malowanie na folii, puszczanie baniek oraz zajadanie się popcornem. Chętnie zaglądali także do wozów służb przybyłych na piknik – na imprezie pojawili się straż pożarna, straż miejska, policja oraz straż graniczna. Ta ostatnia zabrała ze sobą nawet psa tropiącego, który cierpliwie znosił dziecięcą ciekawość.

W chwilach oddechu między kolejnymi zabawami, można było zajrzeć do namiotu profilaktycznego, w którym było nieco poważniej. Tu czekała m.in. tablica z informacyjna pokazująca jak rozpoznać najpopularniejsze na rynku dopalacze i narkotyki.

Jak było na imprezie? O tym więcej w naszej fotorelacji.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama