Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Szukasz czegoś ciekawego dla dziecka na lato? Swoją propozycję ma Fun Factory Edukacja i Zabawa. W ofercie są zajęcia na cały okres wakacji. Trwa także rekrutacja do przedszkola – są jeszcze wolne miejsca.

fun factory

Letnie półkolonie

Wakacje nie musza być nudne! Zadba o to kadra Fun Factory Edukacja i Zabawa. Na dzieci w wieku od 6 do 10 lat czekają półkolonie. Zaplanowano aż 10 jednotygodniowych turnusów (szczegóły na plakacie).

Opieka zapewniona jest od godz. 7:30 do 15:30 (z możliwością przedłużenia nawet do godz. 20:00 na sali zabaw). Każdy dziecko może liczyć na dwudaniowy obiad, napoje, owoce.

W programie zaplanowano m.in.: zabawy językowe, zajęcia taneczne, sportowe, muzyczne, plastyczne, eksperymenty, projekcje filmowe i pikniki. Ponadto na „kolonistów” czekają: gry na świeżym powietrzu, podchody, gry w gumę, w klasy, wyścigi kapsli, łamigłówki, planszówki, konkursy i wiele innych.

Wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i nauczycieli. Półkolonie są zatwierdzone przez lubuskie Kuratorium Oświaty.

Cena za tydzień – 300 zł. Zapisy: 666 949 260.

fun polkolonie

Rekrutacja do przedszkola

A rodziców nieco młodszych dzieci (w wieku od 2,5 do 6 lat) Fun Factory Edukacja i Zabawa zaprasza do zapisów do przedszkola.

Placówka stawia na rozwój kulturalny, artystyczny i językowy. Zajęcia odbywają się w domowej atmosferze, dzięki której dzieci czują się znacznie lepiej. Nad bezpieczeństwem i edukacją maluchów czuwa wykwalifikowana i systematycznie dokształcająca się kadra.

Co czeka na przedszkolaków?
  • zajęcia artystyczne i muzyczne
  • zajęcia językowe – codzienna nauka poprzez zabawę
  • zajęcia gimnastyczne
  • grupy do 10 dzieci
  • dwudaniowy obiad
Przedszkole otwarte jest w godzinach 6:30 – 16:30, ale istnieje możliwość dopasowania godzin do potrzeb rodziców. Placówka czynna jest również przez całe wakacje.

Czesne wynosi 600 zł za miesiąc. Zapisy: 666 949 260.

fun przedszkole

[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.