Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Fundacja na rzecz Collegium Polonicum zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na kolejne szkolenie. Tym razem będzie można dowiedzieć się, jak zgodnie z prawem zorganizować charytatywny bazarek i sprzedaż cegiełek. Mowa będzie również o umowach sponsorskich, jakie mogą zawierać kluby sportowe.

3 Sektor

Finanse, a dokładniej pozyskiwanie środków na swoje działania i realizację pomysłów, to temat, który interesuje wiele organizacji pozarządowych. Mogą one nie tylko pozyskiwać dotacje, czy prowadzić zbiórki publiczne.

- Podczas najbliższego spotkania rozbierzemy na czynniki pierwsze kwestie związane z organizowaniem charytatywnych bazarków przez fundacje i stowarzyszenia. Wyjaśnimy i opowiemy na jakich warunkach można sprzedawać cegiełki oraz poruszymy temat sponsorów i umów sponsoringowych - wyjaśnia Adam Szulczewski, animator z Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze, który poprowadzi szkolenie.

Ekspert opowie m.in. o tym kto i na jakich warunkach może zorganizować bazarek, czym cegiełki różnią się od zbiórek publicznych i darowizn. Będzie też coś dla klubów sportowych: ich przedstawiciele poznają tajniki umów sponsorskich i obowiązków z nimi związanych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Projekt został dofinansowany ze środków gminy Słubice.

Zgłoszenia: Sektor 3 Słubice, biuro Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, ul. T. Kościuszki 1, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 61 82 96 878, 884 309 488.

Termin: 8.5.2019, godz. 17-19. Miejsce: Sektor 3 Słubice, biuro Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, ul. T. Kościuszki 1.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.