Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To mini szkolenie jest przeznaczone dla reprezentantów nowo powstałych organizacji pozarządowych. Poznają podstawowe zasady pisania projektów i starania się o dotacje.

pomoc spoldzielnia_bg

- Zapraszamy szczególnie tych, którzy dopiero zaczynają działalność i nie mają doświadczenia w staraniu się o dotacje. Będziemy przybliżać podstawy tworzenia projektów – wyjaśnia Katarzyna Kochańska, opiekun Sektora 3 Słubice, który na zlecenie gminy Słubice prowadzi Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

Podczas spotkania zostaną omówione kolejno wszystkie elementy projektu: diagnoza, analiza problemu, uzasadnienie realizacji projektu, cele, opis odbiorów, rezultaty, harmonogram, budżet.

Uczestnicy pod okiem eksperta przyjrzą się i omówią kilka przykładowych wniosków i przeanalizują przykładowy projekt. Ekspert podpowie również, gdzie szukać informacji o konkursach.

Zgłoszenia: tel. 884 309 488, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin: 26.03.2019, godz. 17-19. Miejsce: Sektor 3 Słubice, biuro Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, ul. T. Kościuszki 1, budynek biblioteki CP, I piętro.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.