Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To było bardzo przyjemne popołudnie. W siedzibie Uśmiechniętej Planety w Kunowicach odbyło się uroczyste podsumowanie świątecznego konkursu „Choinka pełna cudów”. Mali artyści otrzymali nagrody i mogli do woli wyszaleć się na sali zabaw.

planeta podsumowanie_2
Uczestnicy konkursu "Choinka pełna cudów"

„Choinka pełna cudów” to konkurs organizowany wspólnie przez Rodzinne Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta oraz portal Słubice24. Polegał na wykonaniu jak najpiękniejszej i najoryginalniejszej ozdoby choinkowej. Nadesłane prace oceniało jury składające się z przedstawicieli organizatorów oraz sami internauci, którzy głosowali lajkując zdjęcia przedstawiające ozdoby.

Rozstrzygnięcie konkursu i podanie wyników nastąpiło jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia (komplet wyników TUTAJ), ale uroczystość podsumowująca całe przedsięwzięcie zaplanowano już po świętach - 8 stycznia. Przypomnijmy, decyzją jury wygrał Leonardo Pelc, a głosami internautów Filip Gałecki.

- Postanowiliśmy zaprosić do nas wszystkich 88 uczestników wraz z rodzicami i opiekunami. Chcieliśmy im osobiście podziękować za trud włożony w przygotowanie ozdób, bo były naprawdę fenomenalne. Wybór tych najlepszych był niezwykle trudny – opowiada Agata Ilcewicz-Kryger, szefowa Uśmiechniętej Planety. Przy wręczaniu nagród towarzyszył jej redaktor naczelny Słubice24 Marcin Kiedrowicz.

planeta podsumowanie_1
Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i możliwość darmowej zabawy

Z ich rąk każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom a na autorów najlepszych prac czekały cenne nagrody. Za pierwsze miejsce była to święcąca deskorolka LED, a w głosowaniu internautów aparat FUJI Instax Mini. A za kolejne miejsca i dodatkowe wyróżnienia przyznano karnety i karty podarunkowe na zabawę w Uśmiechniętej Planecie.

I właśnie możliwość bezpłatnego skorzystania z bawialni była też dodatkową nagrodą dla wszystkich, którzy brali udział w konkursie. – Chcieliśmy w ten sposób podziękować każdemu dziecku, które przyłożyło się do współtworzenia naszej „Choinki pełnej cudów” i przyszło na uroczystość. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy – podsumowuje A. Ilcewicz-Kryger.

leonardo nagroda
Leonardo Pelc z główną nagrodą

Tych, którzy nie mogli osobiście stawić się w Uśmiechniętej Planecie, organizatorzy zapraszają do odwiedzin - nieodebrane dyplomy i nagrody czekają. Można również odebrać ozdoby choinkowe przekazane na konkurs.

Wszystkie prace można obejrzeć w naszym facebookowym albumie. ZOBACZ
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.