Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wracamy do tematu reniferów, o których niedawno pisaliśmy. Dziś już wszystko jasne – świąteczne zwierzaki będą na was czekać 6 grudnia w zagrodzie u Alika. Pojawi się też Mikołaj ze słodyczami.

reniferu

Alik to przedsiębiorca, który znany jest słubiczanom z niezwykle oryginalnych akcji. To on wymyślił słynny znak drogowy 2:0 po meczu Polska-Niemcy, czy „zatrudnił” w swoim warzywniaku starostę Marcina Jabłońskiego. To on również co roku przebiera się za Mikołaja i szalaje po mieście w saniach zaprzęgniętych do roweru.

Tym razem poszedł krok dalej i na Mikołajki ściągnął do Słubic prawdziwe renifery. Zwierzaki staną w specjalnej zagrodzie przygotowanej przed jego sklepem z warzywami i owocami (obok Intermarche przy ul. Asnyka).

Każdy będzie mógł przyjść, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z reniferami, a nawet je pogłaskać. Będzie też Święty Mikołaj, który rozda dzieciom drobne słodycze. Rodzice, którzy chcą sprawić frajdę swoim pociechom, mogą dostarczyć Mikołajowi wcześniej przygotowany prezent, a ten wręczy go ich dziecku.

Wszystko będzie dostępne bezpłatnie, ale równolegle zaplanowano kwestę dobroczynną na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia po PROstu. Zostanie wystawiona puszka, do której będzie można wrzucać dobrowolne datki.

Zachęcamy zarówno do odwiedzenia świątecznej zagrody, jak i finansowego wsparcia stowarzyszenia. Zagroda będzie czynna 6 grudnia (czwartek) w godzinach 12-19.

Komentarze   

#1 mikado 174 2018-12-06 20:21
super wyszło;) kolejka do mikołaja nontop
gratki dal Alika za iwent. pozdro :) :) :) :) :D
#2 norbertus66 2018-12-07 07:53
Ciekawe czy renifery, również były zadowolone z tego cyrku.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.