Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Dobra wiadomość dla tych, którzy chętnie korzystali z pływalni miejskiej we Frankfurcie – już jest otwarty. Jeszcze nie uporano się z awarią do końca, ale z już można z niego korzystać.

basen slubice_kryty

Przypomnijmy, basen w sąsiednim Frankfurcie został zamknięty 12 października z powodu nagłej awarii. Otwarto go niedawno po czterotygodniowej przerwie. Ale nie oznacza to końca awarii, ponieważ przecieki nie zostały jeszcze do końca uszczelnione. Nie uszkodziły one instalacji elektrycznej ani oprzyrządowania basenu, jednak okazały się trudne do „załatania”.

Początkowo trudno było znaleźć fachowców, którzy w szybkim czasie podjęliby się naprawy. Firma z Eisenhüttenstadt rozpoczęła prace 2 listopada. Zajęła się uszczelnianiem przecieków przy pomocy specjalnej żywicy. Jednocześnie można było rozpocząć napełnianie niecki basenu.

Władze miasta postanowiły, żeby otworzyć basen, jednak trzeba pamiętać, że prace na nim jeszcze się nie skończyły. Dlatego w komunikacie prasowym zalecają, żeby przed udaniem się na pływalnie upewnić się telefonicznie, czy nie została zamknięta (tel. 0335 4335324). Koszt naprawy basenu to 22 200 euro.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.