Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
VHS we Frankfurcie nad Odrą znana jest pośród mieszkańców polskiej części pogranicza przede wszystkim ze względu na cieszące się niezmienną popularnością kursy języka niemieckiego.

volkshochschule frankfurt 1


Także w bieżącym semestrze rozpoczynającym się od września wszyscy zainteresowani znajdą w ofercie tej instytucji kursy języka niemieckiego na wszystkich stopniach zaawansowania, od A1 dla całkowicie początkujących do C1/C2 dla osób posiadających znajomość języka na poziomie zbliżonym do rodzimego użytkownika.

Po ukończeniu kursu istnieje na miejscu także możliwość przystąpienia do dodatkowego egzaminu i zdobycia certyfikatów językowych Instytutu Goethego lub telc GmbH dla wszystkich stopni zaawansowania. Ponadto w programie VHS osoby zainteresowane znajdą ofertę wielu innych języków obcych, m. in. angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego.

Część kursów z całej oferty VHS obejmującej ponad 650 różnorodnych kursów z sześciu działów programowych (społeczeństwo i środowisko, kultura i plastyka, zdrowie i sport, kariera zawodowa i it, języki obce oraz edukacja podstawowa) odbywających się formie seminariów, prelekcji, wycieczek i warsztatów prowadzona jest przez lektorów i instruktorów mówiących w języku niemieckim i polskim.

Wybrane propozycje na nadchodzący semestr można znaleźć na stronach internetowych VHS w języku polskim.

VHS „mówi po polsku”. W razie zainteresowania, wątpliwości lub pytań pomocą służy polskojęzyczny pracownik VHS.

Więcej informacji na stronie www VHS we Frankfurcie nad Odrą.

[artykuł reklamowy]

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.