Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zmiany w rozkładzie jazdy – podczas Miejskiego Święta Hanzy będzie zamknięty most i nie da rady skorzystać z transgranicznego autobusu linii 983. Zmieni się również rozkład jazdy niektórych linii autobusów i tramwajów we Frankfurcie.

autobus Słubice

Miejskie Święto Hanzy jak co roku wiąże się z pewnymi ograniczeniami dla kierowców – pisaliśmy już o tym, że od 12 do 15 lipca kierowcy muszą liczyć się w utrudnieniami w poruszaniu się po ulicach w okolicy mostu, Ronda Solidarności i ul. Kościuszki. W tym czasie będą trwały przygotowania i różne wydarzenia z okazji Miejskiego Święta Hanzy. O tym, kiedy dokładnie będzie zamknięty most, można przeczytać w naszej wcześniejszej publikacji.

Zmiany dotkną również pasażerów transgranicznego autobusu linii 983. Na czas miejskiego święta jego kursowanie zostanie zawieszone. Autobus nie wyruszy w swoją zwykłą trasę 13 i 14 lipca. Natomiast 15 lipca zgodnie z planem o 8.27 wyjedzie z dworca kolejowego we Frankfurcie, a o 9:04 z dworca autobusowego w Słubicach.

W czasie Hanzy zmieni się również rozkład jazdy we Frankfurcie - przedłużony zostanie czas kursowania linii autobusowych 980, 981, N1 i N2 oraz linii tramwajowych 1, 2, 4. Szczegóły w rozkładzie jazdy:

Rozkład jazdy - MIiejskie Święto Hanzy
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.