Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Jak co roku podczas Miejskiego Święta Hanzy przez most graniczny nie będą mogły przejechać samochody. Przez kilka dni kierowców czekają utrudnienia. Jak odbywać się będzie ruch w okolicach sceny, która tradycyjnie stanie na ul. Kościuszki?

most zamkniety

W dniach od 12 do 15 lipca kierowcy muszą liczyć się w utrudnieniami w poruszaniu się po ulicach w okolicy mostu, Ronda Solidarności i ul. Kościuszki. W tym czasie będą trwały przygotowania i różne wydarzenia z okazji Miejskiego Święta Hanzy. O tym, co nas czeka, pisaliśmy już wcześniej. Teraz czas na informacje porządkowe, ważne zwłaszcza dla zmotoryzowanych.

Najpierw będą objazdy

Od 12 lipca od godz. 6 do 13 lipca do godz. 8 oraz 15 lipca w godz. 6-16 będzie wyłączony z ruchu kołowego fragment ulicy Kościuszki od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza do Ronda Solidarności i fragment Ronda Solidarności. W tym czasie będzie można jeszcze przejechać przez most.

Objazdy do ul. Nadodrzańskiej, 1 Maja i mostu granicznego będą prowadzić ulicą Mickiewicza, która będzie dwukierunkowa od skrzyżowania z ulicą Dąbrówki do skrzyżowania z ulicą Jedności Robotniczej i ulicą Nadodrzańską (ta będzie jednokierunkowa od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza do Ronda Solidarności)

Kiedy zamkną most?

Sam most graniczny zostanie wyłączony z ruchu 13 lipca o godz. 8 i pozostanie zamknięty do 15 lipca do godziny 6. W tym czasie nie będzie można również przejechać fragmentem ulicy Kościuszki od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza do Ronda Solidarności i fragmentem Ronda Solidarności.

Objazd do ulicy Nadodrzańskiej i 1 Maja odbywać się będzie ulicą Mickiewicza, która będzie dwukierunkowa od skrzyżowania z ulicą Dąbrówki do skrzyżowania z ulicą Jedności Robotniczej.

Do Niemiec przez Świecko lub Kostrzyn

W czasie, gdy będzie zamknięty most w Słubicach, kierowcy udający się do Niemiec będą musieli korzystać z najbliższych przejść drogowych w Świecku lub Kostrzynie nad Odrą.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.