Samorząd studencki AStA Uniwersytetu Viadrina zaprasza na kolejną dyskusję w sprawie uruchomienia połączenia tramwajowego miedzy Słubicami i Frankfurtem nad Odrą. Spotkanie odbędzie się 2 listopada o 19 w sali nr 3 w budynku auditorium maximum.

Po pierwszym spotkaniu, podczas którego odbyła się dyskusja nad podstawowymi argumentami i problemami, zaprezentowane zostaną pierwsze rezultaty, m.in. stan prac nad stroną internetowa, produkcja koszulek i projekt logotypu. Ustalone zostaną ponadto ramy czasowe. Wszyscy kreatywni, zaangazowani ale takze po prostu zainteresowani sa serdecznie zaproszeni.

Tramwaj w Słubicach? - drugie spotkanie inicjatywy pro Tram

Więcej informacji na stronie internetowej: oderlinie.wordpress.com. Na stronie można zapisać sie na listę osób wspierajacych projekt!