Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Boże Narodzenie i Sylwester za pasem. Jeśli zabrakło Ci pomysłów na prezent, Stomatologia Słubice ma wyjątkową promocję na wybielanie zębów i higienizację. Są też dobre wiadomości dla pacjentów należących do Brandenburgische BKK.

Stomatologia Słubice

Stomatologia Słubice podpisała umowę z Brandenburgische BKK. Całość kosztów leczenia pacjentów będzie pokrywana z ubezpieczenia w tej niemieckiej kasie chorych, dokładnie tak samo, jakby leczyli się oni u niemieckiego dentysty. Z kolei zabiegi higienizacji będą naszych sąsiadów kosztowały jedynie 20 euro.

Dla rodzimych klientów Stomatologii Słubice też nie brakuje nowości, zwłaszcza teraz, w okresie świąteczno-noworocznym. Firma proponuje wyjątkową promocję na wybielanie zębów oraz na higienizację. Mogą z niej skorzystać wszyscy pacjenci, ale warto też sprawić komuś bliskiemu prezent i obdarować go bonem podarunkowym na te usługi.

Za wybielanie zębów zamówione do 10 stycznia zapłacimy o połowę taniej, czyli 550 PLN. Z kolei za higienizację (obejmującą piaskowanie, skaling, polerowanie i fluoryzację) zapłacimy 33% mniej, czyli 100 zł.

Więcej informacji:
[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.