Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Podczas jednego z ostatnich spacerów nad Odrą nasza czytelniczka znalazła samochód, który wygląda na porzucony. Jak twierdzi, auto stoi tam od ponad tygodnia. Nie wiadomo, czy zostało wcześniej skradzione czy po prostu zostawione przez właściciela.

Wiele razy na naszych łamach publikowaliśmy fotki porzuconych aut, które przesyłali mieszkańcy. Takich pojazdów wciąż niestety nie brakuje. W 2021 roku nawet ruszyła szersza akcja w internecie pod hasłem #UsuńWrak, którą zainicjował Mariusz Dubacki, zarządca nieruchomości, a obecnie także radny. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Auto, którego zdjęcia przesłała nasza czytelniczka, stoi na terenie lasku przy rozlewiskach Odry. Przekazaliśmy jego namiary Straży Miejskiej w Słubicach.

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania fotek podobnych pojazdów (koniecznie wraz z informacją na temat lokalizacji).

Można pisać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przez Facebooka albo Whatsappa. Każde takie zgłoszenie będziemy od razu przekazywać do SM.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.