Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Graffiti

Mamy w Słubicach przykłady graffiti, które jest sztuką, ale nie brakuje też malunków, które są aktami wandalizmu. Nie zdobią, a szpecą, czego najnowszym dowodem jest ściana budynku wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Żeromskiego 6. Zarządca nieruchomości zachęca, żeby autor zgłosił się sam i oferuje... nagrodę.

W nocy z 5 na 6 października na elewacji budynku przy ul. Żeromskiego 6 pojawił się nowy „napis” namalowany sprayem. Ariel Pawelczyk, który zarządza tą nieruchomością w imieniu tutejszej wspólnoty mieszkaniowej, opublikował w internecie apel, w którym dał sprawcy czas do piątku (9 października), aby ten zgłosił się sam.

Zaoferował też 1 tys. zł nagrody dla tego, kto wskaże autora malunku. - Jak się zgłosi sam sprawca, to też dostanie nagrodę. Taka promocja u zarządcy nieruchomości – napisał w poście zamieszczonym na Facebooku.

Internauci wskazali, że to nie jedyne „dzieło” tego autora. Skomentowali, że podobnie otagowane zostały także sklep Merkury i stojący nieopodal paczkomat.

Czy sprawca się zgłosi? Czy uchwyciły go kamery miejskiego monitoringu? A co sądzicie o takiej "twórczości"? Dajcie znać w komentarzach.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.