Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Lewiatan

Dziś spacerkiem zawędrowaliśmy na ul. Transportową przy hotelu Cargo. Od ponad 2 lat działał tam market Lewiatan. Był popularny nie tylko wśród słubiczan, ale także osób przekraczających granicę. Z końcem czerwca sklep został zamknięty.

Udało nam się ustalić, że w tym miejscu powstanie inny sklep i to już w najbliższych dniach. Nie będzie działał pod szyldem żadnej znanej marki, ale asortyment powinien być podobny do tego, co było tu wcześniej – tj. art. spożywcze, papierosy, alkohol, napoje, pieczywo, itd.

Damy znać o nowym miejscu, gdy zostanie już oficjalnie otwarte.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 cinek88 2020-07-02 19:06
Fajnie ale pożądny wielki market powinien powstać np. w Kunowicach. Tam mieszka coraz więcej ludzi o tych przejazdem, tranzytem nawet nie wspomnę.

Podobnie w Słubicach. Dlaczego do tej pory nie powstał żaden duży market na wys. ul.Wojska Polskiego przy nowo powstałych osiedlach, przecież tam teraz głównie rozwijają się Słubice, osiedle Wimar czy nowo budowane osiedle Komes.
#2 cinek88 2020-07-02 19:18
ps. Czy nasze władze nie mogą nic w tej sprawie zrobić?! Np. Poprzez zmianę warunków zabudowy lub poprzez zachęty dla inwestorów w postaci ulg podatkowych itp...
Władze powinny bardziej stymulować i zadbać o równomierny rozwój naszego miasta. Kładąc nacisk na zaspokojenie potrzeb wszystkich swoich mieszkańców.
Niestety odnosi się wrażenie że bardziej koncentruje na wygodzie naszych sąsiadów zza Odry o czym świadczy wysyp sklepów, marketów i stacji benzynowych w ścisłym centrum miasta. Notabene chaotyczny i szpecący. Dziękuje
#3 bohusz 2020-07-05 06:04
Market dla kilku bloczków? Nikomu to się nie będzie opłacało. Masz już w Słubicach Lidla mile netto i 3 biedronki. I do tego lewiatana. Na wimarze jest sklep odpowiedniej wielkości do ilości mieszkańców. Jak uważasz, że to opłacalne to otwórz. Zainwestoj kilkanaście milionów a później patrz na pustki co miesiąc. Chyba, że chcesz powrotu do PRL i pss społem, a działki inwestycyjne już tam są

A w Kunowicach pewnie coś powstanie. Poczekaj ktoś tam wejdzie i otworzy bo (mówię na oko, bez badań, które robi się przed wyborem lokalizacji) jest to już opłacalne. W ciągu roku max 1,5 będziesz mieć market w Kunowicach.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.