Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

nowa droga rowerowa od ul. Rzepińskiej do Ranczo Drzecin 2022/07/22 09:16 #36887

  • Rob
  • Rob Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17
Dzień dobry, wcześniej była informacja, że miała być wkrótce budowana nowa ścieżka rowerowa od ul. Rzepińskiej do Ranczo Drzecin. Czy ktoś wie, jakie są losy tej drogi ? Wielu rowerzystów czeka na te drogę.
Jeśli Redakcja Slubice24 mogłaby pomóc w ustaleniu jaki jest stan na dzisiaj , bylibyśmy wdzięczni.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

nowa droga rowerowa od ul. Rzepińskiej do Ranczo Drzecin 2022/07/22 18:46 #36889

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Dróg rowerowych w Słubicach jest jak na lekarstwo. Przydało by się połączyć Kunowice z Rzepińską, potem Rzepińską na drugą stronę ulicy w Krótką, Krótką z Królowej Jadwigi i Władysława Jagiełły, Władysława Jagiełły z Konstytucji 3-go Maja, Konstytucji 3-go Maja z Drzymały, Drzymały z Wojska Polskiego, Wojska Polskiego z Osiedle Krasińskiego i do wału. Wałem aż do Szkwarka, Od Szkwarka do ronda i w Obozową aż do ścieżki rowerowej.

To było by za pewne idealne rozwiązanie dla rowerzystów. Niech Gmina weźmie to pod uwagę przy inwestycjach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

nowa droga rowerowa od ul. Rzepińskiej do Ranczo Drzecin 2022/07/23 07:40 #36890

  • bohusz
  • bohusz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 3
Ale przecież możesz tam jeździć rowerem, sam wielokrotnie tamtędy jeździłem czy to do Drzecina z powrotem przez Witosa, czy to do Starych Biskupic. Czemu chcecie wszystko asfaltować, betonować. Droga jest wystarczająca żeby przrejechać rowerem bez żadnego problemu. Tak samo w Niemczech, nie wszystkie drogi rowerowe mają asfalt. Wzdłuż dróg samochodowych się jak najbardziej zgodzę. Poprawia to bezpieczeństwo. Ale na tamtej drodze?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez bohusz. Powód: Gramatyka

nowa droga rowerowa od ul. Rzepińskiej do Ranczo Drzecin 2023/01/11 14:23 #37009

  • skubany75
  • skubany75 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
A tak z ciekawości zapytam co stanęło na przeszkodzie, żeby na nowo budowanym wale na północ od Słubic zaistniała porządna droga rowerowa?! Wszyscy dookoła (Zachodniopomorskie, południowa część Lubuskiego) budują te drogi wszędzie gdzie się da i przy każdej tego typu inwestycji. Mam nadzieję, że ktoś kompetentny ze Słubickiego magistratu poświęci chwilę i ustosunkuje się do tego.
 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

nowa droga rowerowa od ul. Rzepińskiej do Ranczo Drzecin 2023/08/15 08:52 #37096

  • Jahn
  • Jahn Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Minął rok od pierwszego wpisu i drogi jak nie było, tak nie ma. Fundusze ponoć już były zatwierdzone i pracę rozpoczęte. Co z tym projektem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1