Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Problem z narkotykami 2010/12/14 23:55 #7416

  • Stary Wyjadacz
  • Stary Wyjadacz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie chciałem się tu wypowiadać. Ale widzę ze Patio1 ty chyba szukasz jakiegoś nowego osobnika który ci przyniesie trochę zielska! Mam wrażenie ze "Żółty" i "Paput" chyba jakoś nadepneli Ci na pietę. Nie sprzedali ci towaru czy może robili za twoja konkurencje? Normalny czlowiek potrafił by się zamknąć i nie pisał by takich głupot jak ty. A jeśli chodzi o dzieci, wolę chyba żeby moje dziecko przyszło na dymku po jakimś zielsku niż po wódce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/12/15 00:08 #7417

  • Stary Wyjadacz
  • Stary Wyjadacz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie chciałem się tu wypowiadać. Ale widzę ze Patio1 ty chyba szukasz jakiegoś nowego osobnika który ci przyniesie trochę zielska! Mam wrażenie ze "Żółty" i "Paput" chyba jakoś nadepneli Ci na pietę. Nie sprzedali ci towaru czy może robili za twoja konkurencje? Normalny czlowiek potrafił by się zamknąć i nie pisał by takich głupot jak ty. A jeśli chodzi o dzieci, wolę chyba żeby moje dziecko przyszło na dymku po jakimś zielsku niż po wódce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/12/15 12:27 #7418

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Naprawdę ?
Przecież Twoje dziecko ma 3 latka !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/12/15 18:32 #7419

  • patio1
  • patio1 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
do starego wyjadacza : widać ,że ci zielsko wypaliło mózg a być może coś popaliło kable ale jak wolisz to co piszesz to poczekamy jak dziecko podrośnie a wtedy znając życie wszyscy będą be tylko nie Ty i twoje dziecko ( i pewnie będziesz leciał na policje po pomoc ) . To wszystko co mam do Ciebie na chwię obecną .
Narka siepowcu .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.