Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Problem z narkotykami 2010/11/21 18:37 #7223

  • patio1
  • patio1 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Do freda . Akurat mam trochę znajomości gdzie trzeba i pewne na 100 % Paput to parówa , sami się zresztą przekonacie . A potem czekam na przeprosiny panowie .
Bo jak ktoś ma odwagę sprzedawać dzieciakom gówno w postaci narkotykó to potem niech ma jaja jak zmoczy dupę a nie na wszystkich w koło jechać tylko nie na siebie !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/11/21 19:00 #7224

  • FRED
  • FRED Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Możesz mieć rację Patio1 , z tego co się dowiedziałem to Paput pojechał na 30 kolesi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/11/21 21:18 #7225

  • obronca
  • obronca Avatar
  • Gość
  • Gość
[Wpis usunięty - złamanie zasad regulaminu].

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek.

O:Problem z narkotykami 2010/11/21 21:24 #7226

  • patio1
  • patio1 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Bronisz gnido tego cwelucha bo pewnie sam od niego brałeś a teraz masz gacie pełne sraki , no ale co można się spodziewać od takich parówek jak ty i twoje ziomki , na każdego przyjdzie kreska kogucie za dyche , haha haha . Ty też będziesz pierdział aż miło !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/11/21 21:31 #7227

  • obronca
  • obronca Avatar
  • Gość
  • Gość
larwo nieszczesna akurat nie wale tego gowna ale te ziomy sa godne zaufania i to co sie stalo to pomylka!!!! I takie parowy wlasnie jak ty tego nie wiedza!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/11/21 21:42 #7228

  • patio1
  • patio1 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Pomyłką jest to ,że policja tak późno ich złapała , tyle czasu sprzedawali ten syf ludziom w Słubicach a teraz masz czelność gnojku ich bronić ? pewnie ty z ich paczki czyli parówa jak i oni !!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/11/22 12:59 #7242

  • Faber
  • Faber Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Naszym obywatelskim obowiązkiem jest pomagać policji tępić ten syf.

My porządni obywatele mamy prawo żyć wśród normalnych ludzi a nie ze zrytymi przez prochy czerepami debilami.

Dilera miejsce jest za kratkami a syfnego narkomana na przymusowym odwyku, którego koszta poniesie z własnej kieszeni!!!

Brzydzimy się wami- narkomani!

Wystarczy poczytać wpisy na forum w tym wątku, jakim ilorazem inteligencji oraz poziomem kultury osobistej błyszcza wyżej wspomniani ćpuni. :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/11/22 13:14 #7243

  • temek
  • temek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 2
nie zapomnijcie zabronic alkoholu, bo ilez mozna patrzec na zapijaczone mordy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/11/22 13:39 #7244

  • patio1
  • patio1 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
dzięki za wsparcie Faber , właśnie tam jest ich miejsce !!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/11/22 14:11 #7245

  • Faber
  • Faber Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mialem do czynienia z tym problemem i wiem jak zniszczeni są psychicznie i fizycznie narkomani.
Oni sobie nie zdają sprawy z tego jak potrafią uprzykrzyć życie zdrowemu człowiekowi a do tego są praktycznie nieuleczalnie chorzy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/11/22 14:12 #7246

  • Faber
  • Faber Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
temek, mam wrażenie, ze nie do końca rozumiesz o co chodzi w tym wątku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/11/22 19:17 #7247

  • eko liko
  • eko liko Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam gdzieś kto i co bierze bo każdy ma swój rozum.Wystarczy zalegalizować bo jak widać zakazany owoc kusi najbardziej i każdy za wszelką cenę chce go mieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/11/22 19:47 #7249

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jestem za delegalizacją alkoholu. Moim zdaniem więcej krzywd robi w/w produkt. Wystarczy włączyć wiadomości.

Co do narkotyków, feber, nie wiem o czym Ty mówisz. Osoba uzależniona płacąca z własnej kieszeni za odwyk na który pewnie i tak nie chce iść? Takie osoby pewnie, że będą opłacane z Naszych kieszeni. Co najwyżej można wprowadzić prace społeczne, odpracować pobyt na odwyku. ;)


"Naszym obywatelskim obowiązkiem jest pomagać policji tępić ten syf. "
Sorry, ale to nie moje obowiązki, a policji, to tej instytucji za to państwo płaci, a nie mi, więc niech się wezmą za swoją robotę, a nie siedzą i zmieniają aparaty w radarze.

"My porządni obywatele mamy prawo żyć wśród normalnych ludzi a nie ze zrytymi przez prochy czerepami debilami."

Tak jak i z palaczami i alkoholikami.

"Brzydzimy się wami- narkomani!"

Mów za siebie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z narkotykami 2010/11/22 19:49 #7250

  • REALISTA
  • REALISTA Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zacznę od jednego ważnego stwierdzenia, wszystko w nadmiarze nam szkodzi - tylko od nas zależy w jakiej ilości będziemy zażywać życia i jego darów...

Nie śledzę tego forum, ale nie mogłem z założonymi rękoma czytać bzdur wypisywanych przez ludzi którzy mają wyprany mózg od propagandy wrogości. Wyjdzcie z Ciemnogrodu. Ludzie zajmijcie się sobą i swoimi sprawami! Skoro jest zapotrzebowanie na różne środki, takie jak chociażby Marihuana, to znaczy że ten problem nigdy nie zniknie - chyba że wreszcie zostanie ona zalegalizowana i będzie można ją prawnie kontrolować zamiast powierzać to mafii i dilerom. Spróbujcie, poczytajcie (!), zapytajcie kogoś kto próbował i ma o tym pojęcie - nie wierzcie bzdurom z tv i innych marnych źródeł. Praktycznie każda rzecz której zażywanie wpływa na nasze samopoczucie jest narkotykiem, w tym kawa, papierosy, alkohol czy napoje energetyczne! To że rząd wybrał jedne z nich a innych się boi lub nie zna nie sprawia że dana używka jest bardziej szkodliwa, zostało przeprowadzonych niezliczona ilość testów w których alkohol i papierosy są znacznie mocniej uzależniające niż Marihuana [Cannabis]

Wystarczy powiedzieć że od palenia "ziółka" nie udokumentowano jeszcze żadnego zgonu! Od "przejarania" można co najwyżej zwymiotować i zasnąć. To spora różnica w konfrontacji z alkoholem który codziennie zabija grupę ludzi nieprawdaż? Ludzie po alkoholu bywają agresywni, nie mają hamulców, marihuana działa wręcz przeciwnie - pozwala się zrelaksować i zapomnieć o problemach chociaż na chwilę, jakakolwiek wrogość nie wchodzi w grę - najlepszym dowodem na to niech będzie fakt że była to główna używka pacyfistów i rastafarian. Ludzie przestańcie ślepo wierzyć bajkom, wyjdźcie do ludzi zamiast ryglować drzwi i chować się w swoich domach w strachu przed dopalaczami, narkotykami, dilerami, wirusami, światem. Każdy narkotyk został stworzony przez ludzi dla ludzi, do wszystkiego trzeba mieć głowę, oczywiście znajdą się ludzie którzy nie mają wystarczająco dużo rozumu i zagubią się w tym wszystkim - ale nawet oni powinni być traktowani jako pacjenci z problemem a nie kryminaliści... A póki co z 20000 ludzi zamkniętych z powodu marihuany, tylko 1900 jest skazana za handel. Skoro takie Państwa jak Holandia i Czechy a także wiele stanów w USA potrafią funkcjonować z legalnymi używkami to dlaczego my nie umiemy? Bo Polak może tylko pić Wódke? Gdybym miał wybierać do końca życia zrezygnowałbym z alkoholu dla rośliny która rośnie na Ziemi od milionów lat, a my mamy w swoim ciele receptory THC... Zresztą nie mówiąc już o medycznych atutach kanaby takich jak pomoc w takich ciężkich chorobach jak stwardnienie rozsiane gdzie pacjenci mają osłabione ataki - a to wszystko dzięki znieczulającym walorom marihuany.

Więc jeszcze raz apeluję, przestańcie łapać za widły jak banda wieśniaków i trochę poczytajcie zanim zaczniecie wojnę. Żeby wybić wam z głowy kolejne argumenty, NIE jeśli zajarasz jointa to nie znaczy że później będziesz potrzebował mocniejszych wrażeń (tak samo można mówić o Seksie). Podkreślam że nie mówię że to jest super fajne i trzeba spróbować - nie chcesz nie próbuj ale nie atakuj innych ze swoją mizerną wiedzą bo spłoniesz.

A co do dopalaczów, spróbowałem z ciekawości wszystkich ziołowych mieszanek, przyznam że nie jest to nic dobrego i z czasem pewnie ma negatywne efekty na psychice, ale uważam to za normalną kolej rzeczy że w państwie policyjnym w którym jeden narkotyk jest ważniejszy od drugiego ktoś spróbuje oszukać system. Nigdy więcej nie spróbuję dopalaczy bo nie ma w nich nic dla mnie - co innego cała ta afera w TV, to czyste zagrania pod publikę tak jak Krzyż w Wawie, Tragedia Smoleńska i powódź, wszystko jest nagłaśniane do tego stopnia że społeczeństwo panikuje, a społeczeństwo które nie wie co robić jest łatwe w kontroli - i tak jesteśmy manipulowani. Gdyby codziennie mówiono ile ludzi zginęło od zapicia, brakło by czasu na inne wiadomości - troche obiektywizmu ludzie!

Ja sam jarałem - mam pracę, skończyłem studia i nie uważam siebie za gorszego od tych którzy tutaj najgłośniej krzyczą - nigdy nie spróbowałem żadnych proszków i tabletek, nie potrzebuję tego - ale jeśli ktoś potrzebuje to co mi do tego?!

Wstyd mi trochę że dałem się wciągnąć w prymitywną dyskusję prowokatorów ale jeśli nadal będziemy żyć w takim ograniczonym państwie to nic się nie zmieni na lepsze.
Pozdrawiam wszystkich, żyjcie swoim życiem

peace

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez REALISTA.

O:Problem z narkotykami 2010/11/22 20:03 #7251

  • diogra
  • diogra Avatar
  • Gość
  • Gość
a dopalacze to co nie syf???
gorszy od "normalnych" prochów!!!!!!!!!!!
ale" handlowcy"(czytaj-dilerzy) sprzedający dopalacze(czytaj- narkotyki mieszane z ch...... wie czym mają to w d..........)
ważne że sosik leci a dzieciaki niech się trują(czytaj-zabijają)
wystarczy spojrzeć jakimi autami rozbijają się ci pseudo-biznesmeni(co niektórzy z nich nawet siedzieli za narkotyki-ale ich marzenia by sprzedawać legalnie były nawet przez moment spełnione)
do pierdla z nimi na zawsze-tam jest ich miejsce,tam jest ich dom!!!!!!!!!!!!!
ps. i nie piszcie tu że jakby nie było kupców to by nie było "handlowców" bo
90% tych dzieci nawet nie zdaje sobie sprawy co kupuje i co zażywa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.